ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 3.19 SoldOut

Knygos "Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl." aprašymas

"Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl." skiriamas rašymo ir rašytinės raiškos gebėjimams ugdyti ir pasitikrinti. Jis gali būti naudojamas kaip papildoma mokymo priemonė per rusų kalbos pamokas, taip pat dirbant savarankiškai. Rinkinio medžiaga padės mokytojams įdomiau organizuoti ugdymo procesą, o vyresniųjų klasių mokiniams tobulinti rašytinės kalbos gebėjimus, pasitikrinti savo žinias bei mokėjimus ir pašalinti likusias "spragas".

Leidinio turinys parengtas laikantis bendrųjų programų ir išsilavinimo standartų reikalavimų bei užsienio kalbų mokymo tikslų, todėl yra tinkamas naudoti ruošiantis rusų kalbos valstybiniam arba mokykliniam brandos egzaminui.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl.", D. Paulauskienė, Loreta Šernienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar D. Paulauskienė, Loreta Šernienė su knyga "Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė D. Paulauskienė, Loreta Šernienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rusų kalbos rašymo užduočių ir testų rinkinys IX-XII kl." perkama kartu