0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys IX-XII klasei

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-02-14 Jolita

Klausimas, ar geras dalykas šita knygutė?\r\n


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.65 SoldOut

Knygos "Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys IX-XII klasei" aprašymas

Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys skiriamas pagrindinės ir vidurinės bendrojo lavinimo mokyklos IX-XII klasės mokiniams, besimokantiems rusų (užsienio) kalbos, taip pat abiturientams, besirengiantiems laikyti rusų (užsienio) kalbos brandos egzaminą.
Rinkinyje pateikiamos leksinių vienetų, įvairių kalbos dalių bei sintaksinių vienetų vartojimo užduotys. Kalbos medžiagos turinys orientuojamas į Europos Tarybos nustatytą kalbos mokėjimo "Slenksčio" lygį. Užduočių tekstai parinkti išlaikant komunikacinę kalbos mokymosi kryptį.
Rinkinio užduotis IX-XI klasėje galima atlikti per pamokas vadovaujant mokytojui, O XII klasės mokiniai rengdamiesi rusų kalbos valstybiniam ar mokykliniam brandos egzaminui galėtų jas atlikti savarankiškai.
Užduočių tipai, tekstų tematika, kalbos medžiagos turinys atitinka dabartinius rusų (užsienio) kalbos mokymo(si) reikalavimus, išdėstytus bendrosiose programose, išsilavinimo standartuose ir brandos egzamino programoje.


  • Autorius: D. Paulauskienė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9955-567-82-1

2009-02-14

Klausimas, ar geras dalykas šita knygutė?\r\n

Parašykite atsiliepimą apie "Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys IX-XII klasei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys IX-XII klasei", D. Paulauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar D. Paulauskienė su knyga "Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys IX-XII klasei" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys IX-XII klasei" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė D. Paulauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys IX-XII klasei" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rusų kalbos vartojimo užduočių ir testų rinkinys IX-XII klasei" perkama kartu