0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rusų literatūros filosofija ir estetika (rusų k.)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 10.29 SoldOut

Knygos "Rusų literatūros filosofija ir estetika (rusų k.)" aprašymas

Naujasis profesoriaus E. Kostino darbas skaitytojų dėmesiui pateikia savitos rusų literatūros ir kultūros filosofijos ir estetikos analizę.
Pirmoje kūrinio dalyje autorius tari pateikia papildytą ir patobulintą monografijos “Meninis rašytojo pasaulis kaip estetikos objektas”, kuri buvo išleista 1990 metais, medžiagą, iš esmės skirtą Nobelio premijos laureato M. Šolochovo kūrybos ir estetikos tyrinėjimams.
Antroji naujosios monografijos dalis nagrinėja pačių iškiliausių rusų kultūros asmenybių kūrybą: nagrinėjami A. Puškino, F. Tiutčevo, L. Karsavino, A. Losevo, M. Bachtino, I. Brodskio darbai. Į jų kūrybą žvelgiama šiuolaikinių humanitarinių mokslų teorijos problemų aspektu.
E. Kostino monografija turėtų susilaukti ne tik akademinės visuomenės dėmesio, tačiau ir skaitytojų, tiesiog besidominčių rusų literatūros specifika ir išskirtinumu, susidomėjimo


Parašykite atsiliepimą apie "Rusų literatūros filosofija ir estetika (rusų k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Rusų literatūros filosofija ir estetika (rusų k.)", kurią skaitytojams dovanoja Eugenijus Kostinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugenijus Kostinas su knyga "Rusų literatūros filosofija ir estetika (rusų k.)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rusų literatūros filosofija ir estetika (rusų k.)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Kostinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rusų literatūros filosofija ir estetika (rusų k.)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rusų literatūros filosofija ir estetika (rusų k.)" perkama kartu