0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime

Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 3,29 €*
Sutaupote: 0.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime


2021-08-31 2.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime" aprašymas

Spalvų mokymąsi paversk švente! Penki spalvoti rutuliukai skuba į pagalbą! Smagu visiems padėti, kai ruošiama didelė šventė. Kartu su šiais geranoriškais draugais mažylis linksmai praleis laiką ir vartydamas knygelę išmoks pažinti spalvas, miklinti pirštelius, lavinti dėmesį klijuodamas lipdukus.  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833862552

Parašykite atsiliepimą apie "Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rutuliukai lipdukai. Ir mes galime" perkama kartu