⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rutuliukai lipdukai. Ir mes skrendame

Kaina: 2,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 2.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rutuliukai lipdukai. Ir mes skrendame" aprašymas

Spalvų mokymąsi paversk linksmybėmis!Penki spalvoti rutuliukai išsiruošė į kelionę. Ir ne bet kokią, o lėktuvu! Kas galėjo pagalvoti, kad skristi padangėmis iš oro uosto bus taip smagu?

Kartu su linksmais spalvotais draugais ir kitais keleiviais mažylis išmoks pažinti spalvas, miklinti pirštelius, klijuodamas lipdukus lavinti dėmesį.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833862583

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rutuliukai lipdukai. Ir mes skrendame"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lipdukų knygelės 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Rutuliukai lipdukai. Ir mes skrendame", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Rutuliukai lipdukai. Ir mes skrendame" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Rutuliukai lipdukai. Ir mes skrendame". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Rutuliukai lipdukai. Ir mes skrendame" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rutuliukai lipdukai. Ir mes skrendame" perkama kartu