0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rutulys ir Kryžius

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 3.60 € (37%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Rutulys ir Kryžius


2021-07-31 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rutulys ir Kryžius" aprašymas
"Rutulys ir Kryžius " - tai žymaus anglų rašytojo G. K. Čestertono grožinis kūrinys, parašytas 1909 m. Kartais jis įvardijamas kaip trileris, kaip satyra ar net nuotykių apysaka jaunimui, ir iki šių dienų vis pasirodo naujų jo leidimų.
Paradoksalu, tačiau XX a. pradžioje rašyta knyga visiškai nepraranda aktualumo, kaip ir pagrindinis joje gvildenamas klausimas – vertybių vaidmuo mūsų gyvenime. Kataliko ir ateisto „dvikovoje“ veriasi dabartinio pasaulio alegorija, šmaikštūs veikėjų pokalbiai kviečia susimąstyti, nelikti abejingiems.

Iš anglų k. vertė Andrius Navickas


Parašykite atsiliepimą apie "Rutulys ir Kryžius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rutulys ir Kryžius, kurią skaitytojams dovanoja Gilbert Keith Chesterton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gilbert Keith Chesterton su knyga Rutulys ir Kryžius jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rutulys ir Kryžius patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gilbert Keith Chesterton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rutulys ir Kryžius palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rutulys ir Kryžius" perkama kartu