0

Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9785415025725

2020-09-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius " aprašymas

Knyga „Ryšys su vaiku: kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius“ skirta visiems, auginantiems vaikus. Ji padės suprasti vaiko poreikius, elgesio priežastis ir reakciją į patirtas traumas. Knygos autoriai panaudojo savo psichologines žinias ir parašė puikų vadovą, tinkamą tiek tėvams, auginantiems savo biologinius vaikus, tiek įsivaikinusiems.

Dr. Karyn B. Purvis yra Teksaso krikščioniškojo universiteto vaiko vystymosi instituto direktorė; dr. David R. Cross yra Teksaso krikščioniškojo universiteto vaiko vystymosi instituto direktoriaus pavaduotojas ir psichologijos profesorius; Wendy Lyons Sunshine yra žurnalistė, pelniusi ne vieną apdovanojimą už savo veiklą.

Įvaikinimas visuomet yra džiaugsminga akimirka tėvų gyvenime, tačiau taip pat atneša ir rimtų iššūkių į įprastą gyvenimą. Vaiko priėmimas į šeimą ir jo poreikių atliepimas reikalauja ne tik rūpesčio ir atjautos, bet ir tam tikrų žinių. Du psichologai tyrėjai, kurie domisi įvaikinimo ir prieraišumo temomis knygoje „Ryšys su vaiku: kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius“ pateikia patarimų, kurie išgelbės iš daugelio sudėtingų situacijų:

- Padės sukurti prieraišumo ir pasitikėjimo kupiną ryšį su vaiku;
- Padės susidoroti su visais mokymosi ir elgesio iššūkiais;
- Išmokys auklėti vaiką su meile ir jo negąsdinant;
- Padės pamatyti situacijas vaiko akimis ir ramiau reaguoti į sudėtingą elgesį;
- Moksliniais tyrimais pagrįstus faktus padės pritaikyti praktiškai;
- Pasiūlys aiškių scenarijų ir frazių, kurias galima pritaikyti gyvenimiškose situacijose.

„Išskirtinai naudinga knyga apie vaikų auklėjimą. Išsiskiria tuo, kad joje begalė pavyzdžių, kaip tėvai gali kalbėti su vaikais.“
Library Journal

„Privalomas skaitinys ne tik įsivaikinusiems tėvams, bet ir šeimoms, norinčioms rasti teisingą būdą suartėti su vaikais“.
Carol S. Kranowitz, knygos „The Out-of-Sync Child“ autorė

„Mokslų daktarai Karyn B. Purvis ir David R. Cross meta gelbėjimosi ratą ne tik tiems, kurie brenda į nepažįstamus vandenis, bet ir tiems, kuriems sunku išsilaikyti paviršiuje“.
Kathleen E. Morris, žurnalo S. I. Focus redaktorė

Knyga „Ryšys su vaiku: kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius“ – tai šiuolaikiškas vadovėlis tėvams, siekiantiems sukurti tvirtą ir pasitikėjimu grįstą ryšį su vaiku bei tinkamai įveikti traumatizuojančias situacijas.

Iš anglų kalbos vertė Justė Povilaitienė

Parašykite atsiliepimą apie "Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

David R. Cross, Karyn Brand Purvis, Wendy Lyons Sunshine parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David R. Cross, Karyn Brand Purvis, Wendy Lyons Sunshine tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ryšys su vaiku. Kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius " perkama kartu