-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos IX

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.4 SoldOut

Knygos "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos IX" aprašymas

Knygoje gvildenami įvairūs šiandien itin sparčiai besiplėtojančios komparatyvistikos aspektai. Autoriai - daugelis žymiausių Lietuvos ir užsienio šios srities specialistų - įvairiais aspektais tyrinėja sudėtingas Rytų ir Vakarų civilizacijų kultūros, filosofijos, estetikos, mitologijos, religijos, vaizduojamosios dailės ir literatūros sąveikos problemas. Knygoje - keturios dalys.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos IX"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos IX", Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Andrijauskas su knyga "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos IX" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos IX" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos IX" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos IX" perkama kartu