⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos VII

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.95 SoldOut

Knygos "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos VII" aprašymas

Knyga "Rytai-Vakarai: komparatyvistin?s studijos VII" skirta civilizacinės komparatyvistikos problematikai. Lyginamoji perspektyva padeda giliau pažvelgti į pasaulinės civilizacijos raidos procesus, suvokti sudėtingus civilizacijų sąveikos procesus.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos VII"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos VII", Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Andrijauskas su knyga "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos VII" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos VII" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos VII" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos VII" perkama kartu