⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos X

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 11.89 SoldOut

Knygos "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos X" aprašymas

Šis tomas skiriamas žymaus lietuvių poeto Sigito Gedos atminimui. Dviejose pirmose dalyse užsienio ir lietuvių autoriai tyrinėja Gedos intelektualinės biografijos, poetinės evoliucijos ir kūrybos stiliaus ypatumus. Analizuojamos poeto kūrybą maitinusios versmės, Veisiejų ežerų erdvės poveikis jo pasaulėjautai, pasaulio suvokimo būdas, santykiai su Rytų ir Vakarų tautų poetinėmis tradicijomis, poezijos samprata. Aptariami poeto nuopelnai vertėjo darbo ir pasaulinės poezijos klodų lietuvinimo srityse, išryškinamas jo vaidmuo lietuvių kultūros modernėjimo ir laisvėjimo procesuose.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos X"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos X", Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Andrijauskas su knyga "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos X" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos X" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos X" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos X" perkama kartu