⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos XI

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.4 SoldOut

Knygos "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos XI" aprašymas

Vienuoliktas tęstinio leidinio Rytai–Vakarai: komparatyvistinės studijos tomas skirtas aptarti Rytų ir Vakarų civilizacijų sąveikos, orientalistikos istorijos, aktualias filosofinės komparatyvistikos ir komparatyvistinės religijotyros, estetikos, menotyros problemas. Straipsnių autoriai – žymūs užsienio ir šalies komparatyvistinių ir orientalistinių studijų specialistai Franc,ois Jullien, Shin’ichi Hisamatsu, Vladimir Maliavin, Vicente Cantarino, Thomas Kasulis, Antanas Andrijauskas, Algis Uždavinys, Loreta Poškaitė, Valdas Jaskūnas, Odeta Žukauskienė ir kiti.
Knyga skirta įvairių humanistikos sričių specialistams, taip pat turėtų būti naudinga aukštųjų mokyklų dėstytojams, studentams, mokytojams, vyresniųjų klasių mokiniams, kultūros darbuotojams, humanitarinei visuomenei, kuri domisi svarbiomis orientalistikos, lyginamosios civilizacijų analizės problemomis, ir kartu gali būti svarbi pagalbinė priemonė studijuojantiems orientalistikos, civilizacijos teorijos, kultūrologijos ir menotyros problemas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos XI"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos XI", Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Andrijauskas su knyga "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos XI" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos XI" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos XI" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rytai - Vakarai: komparatyvistinės studijos XI" perkama kartu