⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rytai - Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 12.49 SoldOut

Knygos "Rytai - Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII" aprašymas

Straipsnių rinkinys "Kultūrologija. 19 tomas. Rytai-Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII"

Šis devynioliktas „Kultūrologijos" tomas (ir eilinis tryliktas tęstinio leidinio „Rytai-Vakarai: Komparatyvistinės studijos" tomas) skirtas Rytų ir Vakarų kultūrų sąveikos problemoms, jame pasitelkiant įvairiuose Lietuvos aukštosiose mokyklose, mokslo tyrimo institutuose ir užsienyje dirbančius specialistus aptariamos aktualios civilizacinės komparatyvistikos, komparatyvistinės kultūrologijos, filosofijos, antropologijos, religijotyros, estetikos, meno filosofijos ir menotyros teorinės bei metodologinės problemos, Lietuvos kultūros istorijos ir baltų mitologijos lyginamosios studijos.
Priede spausdinamas daoistinės filosofijos Šedevro „Zhuangzi" pirmo skyriaus vertimas.

Knyga, išryškinanti daugelį Lietuvos humanistikoje menkai tyrinėtų dabartinės kultūrologijos problemų, bus naudinga visiems besidominantiems civilizacijos ir kultūros problemomis. Jos adresatas yra dvejopas: profesionalioji akademinė auditorija, studentai, dėstytojai, mokytojai, vyresniųjų klasių mokiniai ir visuomeninė aplinka, kūrybinė inteligentija. Tomo medžiaga gali būti sėkmingai panaudojama ir edukacijai tose aukštosiose ir aukštesniosiose mokyklose, kuriose skaitomi kultūrologijos, filosofijos, antropologijos, religijotyros, estetikos, menotyros, meno istorijos, kiti kursai.Parašykite atsiliepimą apie "Rytai - Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rytai - Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII", Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Andrijauskas su knyga "Rytai - Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rytai - Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rytai - Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rytai - Vakarai: Komparatyvistinės studijos XIII" perkama kartu