0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 14.99 SoldOut

Knygos "Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai" aprašymas

Per pastaruosius šimtą penkiasdešimt metų jau klasika tapę Čarlzo Hadono Sperdženo kasdieniai skaitiniai įkvėpė nesuskaičiuojamą daugybę krikščionių kiekvieną rytą ir vakarą skirti Dievo žodžio tiesų apmąstymams. Jie suvokė, jog bėgant metams kiekviena apmąstymams parinkta Biblijos eilutė vis iš naujo atskleidžia svarbias pamokas.

Galimybė kiekvieną rytą ir vakarą praleisti su Dievo žodžiu suteiks šios knygos skaitytojams naują gyvenimo džiaugsmą. Apmąstydami Dievo žodį ir Jo principus, jie deramai pasiruoš susigrumti su naujos dienos rūpesčiais arba ras ramybę baigiantis dienai. Šiuose rinktiniuose apmąstymuose persipynusios puikios Sperdženo biblinės įžvalgos, nepaprastas iškalbingumas ir aiški logika sustiprins tikinčiųjų bendrystę su Dievu per Jo viengimį Sūnų Jėzų Kristų.

Šis antras pataisytas knygos „Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai“ leidimas dienos šviesą išvydo praėjus 13 metų po pirmojo leidimo, kurį gerai įvertino Lietuvos krikščionys. Antrajame leidime buvo patikslintas vertimas, Biblijoje minimi asmenvardžiai ir vietovardžiai. Kai kurie pasenę, dabartinei lietuvių kalbos vartosenai nebūdingi žodžiai ir posakiai pakeisti šiuolaikiniais. Taisytos stiliaus bei korektūros klaidos, sklandžiau sueiliuoti knygoje esantys poetiniai intarpai.

Knygos ypatybės:
Plonas biblinis popierius
Naujas knygos dizainas
Patogus skaityti šriftas
Biblijos eilučių rodyklė
Skirtukas


Parašykite atsiliepimą apie "Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai", kurią skaitytojams dovanoja C. H. Spurgeon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. H. Spurgeon su knyga "Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. H. Spurgeon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rytas ir vakaras: kasdieniai skaitiniai" perkama kartu