⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rytojaus dienoraštis

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Diana

Puiki autorės iniciatyva, geras leidinys


2022-11-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rytojaus dienoraštis" aprašymas

Užrašinė-knygelė „Rytojaus dienoraštis" skirta 22 dienų intensyviai asmeninei saviugdos praktikai.

Įspėjimas: knygelėje pateikta praktika yra skirta saviugdai be jokios iliuzinės pažadų garantijos poveikio asmeniui, todėl perkantysis visiškai prisiima atsakomybę už tai, kaip jį veikia saviugdos priemonė ir pirkdamas suvokia, kad nebuvo ir nėra suklaidintas "mistinės" reklamos.

Užrašinėje „Rytojaus dienoraštis" rasite specialią techniką, jos aprašymą ir tuščių lapų šiai savistabos praktikai atilikti 22 dienoms. Rytojaus dienoraštis - tai speciali savistabos technika, kuri leidžia minčiai manifestuoti realybėje po to, kai tikslingai ją nukreipiame ten, kur norime gauti rezultatą.

Kas paneigs, kad nesame tobulai suprogramuoti „įrenginiai"? Žmogus - tobulai sukurtas kūrinys tos jėgos, kurios mes niekad nepačiupinėsime, bet visi jaučiame ją esant širdyje. Dar mes ją linkę supaprastintai vadinti Dievu. Bet kas už to slypi - niekas nežino, tik jaučia.

O kol mums duota žinoti tiek, kiek leista žinoti, kodėl nepasinaudojus tuo moksliniu faktu, kad mūsų protui visiškai nusispjauti, kur faktas, o kur svajonė. Jis viską priima rimtai vienodai. Todėl rytojaus užsiprogramavimo technika taip puikiai veikia ir pasiteisina.

Viską, ką nori gauti išorėje, pirmiausia turi pamatyti savo viduje. Turi tai užsiprogramuoti. Todėl eik į save ir viską, ką nori gauti, gausi išorėje. Išbandyk 22 dienų rytojaus dienoraščio praktiką ir įsitikink tuo per savo patirtį.

Rašymas - tai savita meditacijos forma, todėl taip svarbu šią techniką atlikti raštu skiriant laiko sau bent kelias minutes kas vakarą prieš miegą. Meditacijos metu žmogus gali susikurti sau naują likimą, gali pagyti nuo "nepagydomų" ligų ir panašiai, nes iš linijinio laiko žmogus persikelia į dabarties akimirką. O ji ir yra amžina. Nieko nėra amžino, išskyrus dabarties akimirką. Mes visada esame dabartyje. Praeitis ir ateitis egzistuoja mūsų prote. Meditacijos metu tai nutildę, atsiduriame dabarty ir leidžiam patirti patys sau dabarties stebuklą. Jei suvokiame, kad dabar gyvename amžinybės akimirkoje, tai reiškia, kad visos galimybės egzistuoja dabar. Todėl taip svarbu savo mintis nukreipti į tai, ko norime, o ne į tai, ką "kažkaip" išgyvename, ką mums primeta aplinkybės.

„Sveiki, kolegos, kaip jums sekasi? Noriu su jumis pasidalinti pastaraisiais įvykiais. Evelina buvo minėjusi apie praktiką „rytojaus dienoraštis". Pradėjau rašyti dešimt dienų ir galiu pasakyti, veikia nuo pirmos dienos. Pradžioje nesugalvodavau, kaip rašyti, tai tiesiog rašiau „kad man buvo labai sėkminga diena". Po pirmo įrašo kitą dieną parduotuvėje perkant batus pardavėja man suteikė penkių eurų nuolaidą, kas mane labai nustebino. Įdomiausia dalis ta, kad sulaukiau netikėto pakvietimo prisijungti kaip seo specialistei prie merginų komandos, kurios jau teikia tekstų rašymo paslaugas rinkoje. Joms reikėjo būtent seo specialistės, o aš nei vienos merginos iki šiol nepažinojau. Yra ir kitų daug gerų mažų, bet malonių dalykų iš to rytojaus dienoraščio rašymo. Sėkmės jums."
Kristina Lapkauskienė


  • Autorius: Evelina Biliūnaitė
  • Leidėjas: Berklis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 57
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770013001733

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-07

Puiki autorės iniciatyva, geras leidinys

2021-05-03

Jau pradėjau pildyti! paprasta knygelė, bet tiek daug duoda! Ačiū Evelinai, kuri sukuria tokius motyvacijos šaltinius ir dalinasi su žmonėmis :))))))

Parašykite atsiliepimą apie "Rytojaus dienoraštis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Evelina Biliūnaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rytojaus dienoraštis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rytojaus dienoraštis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rytojaus dienoraštis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rytojaus dienoraštis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Evelina Biliūnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rytojaus dienoraštis" perkama kartu