⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rytų aukštaičiai uteniškiai. Lietuvių kalbos tarmės mokyklai (su CD)

Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rytų aukštaičiai uteniškiai. Lietuvių kalbos tarmės mokyklai (su CD)" aprašymas

Serijos Lietuvių kalbos tarmės mokyklai leidiniai - tai mokomosios knygos su kompaktinėmis plokštelėmis mokytojams ir moksleiviams, padėsiančios susipažinti su visomis tarmėmis, plėsti akiratį, turtinį žodyną ir daugiau sužinoti apie gimtojo krašto kultūrą, istoriją, žmonių savimonę, lietuvių santykius su kitomis tautomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rytų aukštaičiai uteniškiai. Lietuvių kalbos tarmės mokyklai (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rytų aukštaičiai uteniškiai. Lietuvių kalbos tarmės mokyklai (su CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Rytų aukštaičiai uteniškiai. Lietuvių kalbos tarmės mokyklai (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rytų aukštaičiai uteniškiai. Lietuvių kalbos tarmės mokyklai (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rytų aukštaičiai uteniškiai. Lietuvių kalbos tarmės mokyklai (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rytų aukštaičiai uteniškiai. Lietuvių kalbos tarmės mokyklai (su CD)" perkama kartu