0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-21 Lina

Knyga is istorinio tasko butu sedevras, bet skaitosi sunkiai, nes superdaug ivykiu aprasymo detaliu, nauju veikeju. Tai tiesiog kareivio dienorastis su tikrais ivykiais.

Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje


2021-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje" aprašymas

„Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje“ – vokiečių kario Curt Hohoff prisiminimai. Ši knyga buvo vienas pirmųjų tokio tipo dienoraščių, kurie pasirodė po Antrojo pasaulinio karo. Pirmą kartą ji buvo išleista 1952-ais metais, Rusijoje.

Curt Hohoff Antrojo pasaulinio karo metais tarnavo Vokietijos ginkluotosiose pajėgose. Pradėjęs kaip eilinis kareivis, jis greitai tapo karininku. Vyras dalyvavo nacių armijos operacijose Lenkijoje, Prancūzijoje ir Sovietų Sąjungoje. Eidamas ryšių palaikymo pareigūno pareigas Curt Hohoff buvo atsakingas už pulko žurnalo rašymą. Kruopščiai vesti kasdieniniai užrašai padėjo autoriui atkurti žiaurius karo įvykius, kurių liudininku jam teko būti. Atsiminimai nugulė knygoje „Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje“.

Curt Hohoff neabejotinai pasižymėjo literatūriniu talentu, buvo išsilavinęs, mėgo skaityti Tolstojų ir Tiugenevą, gebėjo analizuoti įvykius. Autorius įtraukiančiai aprašo įnirtingas kovas bei atkaklų rusų armijos pasipriešinimą.

Rašytojas nestokoja humoro jausmo, todėl nepaisant žiauraus fono, kai kuriuos kareivių ir karininkų pokalbių bei susitikimų epizodus skaityti bus smagu. Autorius matė, kad jo kompaniją sudarė valstiečiai, amatininkai ir darbininkai, kurie siekė tik karinių nuotykių ir trofėjų, o ne idealistiškos kovos su komunizmu. Kareiviai nelabai suprato, už ką kovojo jų šalis. Autorius dalinasi karo metu jį apnikusiais pamąstymais apie artėjančią katastrofą ir Vokietijos ateitį. Rašytojas gana kritiškai atsiliepia apie kai kuriuos Vermachto sprendimus. Atsiminimai vertingi tuo, kad puikiai atspindi karo meto mintis ir jausmus, kai dar nebuvo žinoma, kuo viskas baigsis.

Curt Hohoff dar prieš karo pabaigą suprato, kas Hitleris yra Vokietijai. Jis teigė, kad fiurerį laiko sukčiumi, kuris pažeidė visas priesaikas, žudė draugus, sunaikino ištisas rases. Autoriui pasisekė – jis išgyveno. Tačiau pamatė, kaip milijonai žmonių tapo beprotiškų Adolfo Hitlerio svajonių aukomis.

Vokiečių rašytojas, literatūros kritikas, eseistas Curt Hohoff gimė 1913-tais metais, Vokietijoje. Prieš karą autorius studijavo mediciną, anglų ir vokiečių kalbas, taip pat istoriją ir filosofiją. Po karo jis dirbo redaktoriumi vokiškuose dienraščiuose „Süddeutsche Zeitung“ ir „Rheinische Merkur“. Vėliau tapo laisvai samdomu žurnalistu ir rašytoju. Iš viso autorius parašė beveik trisdešimt knygų.

Iš vokiečių kalbos vertė Asta Dvilaitienė


  • Autorius: Curt Hohoff
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267447

2021-02-21

Knyga is istorinio tasko butu sedevras, bet skaitosi sunkiai, nes superdaug ivykiu aprasymo detaliu, nauju veikeju. Tai tiesiog kareivio dienorastis su tikrais ivykiais.

Parašykite atsiliepimą apie "Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Europos šalių istorija

Curt Hohoff parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Curt Hohoff tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje" perkama kartu