Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Rytų medicinos pradmenys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-04-23 Vytenis Povilas Andriukaitis

Vertinga knyga sveikai gyvensenai


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 22.99 SoldOut

Knygos „Rytų medicinos pradmenys“ aprašymas

"Tai kelionė per jūsų esatį. Tai kelionė per gyvenimą, per pasaulius, esančius Jūsų viduje ir išorėje, tai kelionė per Jūsų vidinius ir per jus supančius pasaulius. Ji prasideda čia, jūsų kūne. Ji prasideda dabar, kad ir kur bebūtumėte. Tai jūsų asmeninė paieška.
Patogiai įsitaisykite, nes kelionė bus netrumpa. Ji gali užtrukti mėnesius, metus ar net ištisus gyvenimus, tačiau jūs jau nusprendėte keliauti."

A. Judith

Monografijoje "Rytų medicinos pradmenys" aprėpiamas platus spektras aktualijų, siejamų su Azijos medicinos tradicijomis. Vakarų kultūroje ir ypač Lietuvoje vis dar mažai žinoma apie tūkatančius metų kauptas Azijoje medicinos žinias, jų pritaikymo specifiką, adaptavimo Vakarų kultūroje galimybes.
Knygoje "Rytų medicinos pradmenys" apžvelgamos Rytų ir Vakarų medicinos koncepcijos, aptariami esminiai jų skirtumai ir panašumai, Indijos, Kinijos, Tibeto medicinų pagrindai, pagrindinės mokyklos, analizuojamos esminės sąvokos, kategorijos, žmogaus prigimties suvokimo ypatumai, filosofiniai ir psichologiniai tų mokyklų aspektai.
Ypač daug dėmsio skiriama: klasikinei jogai, cigunui, aromaterapijai, refleksoterapijai, medicininiams metodams.
Teorinis-istorinis pjūvis derinamas su praktiniu.

Aletos Chomičenkienės monografija svarstyta Sveikatos mokslų fakulteto Reabilitacijos katedros posėdyje 2013 m. kovo 15 d.
Monografiją recenzavo: prof. habil dr. Audrius Beinorius, prof. dr. A. Martinkėnas, prof. A, Kirkutis.


2022-04-23

Vertinga knyga sveikai gyvensenai

2021-03-29

Puiki knyga!

Parašykite atsiliepimą apie „Rytų medicinos pradmenys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Aleta Chomičenkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Rytų medicinos pradmenys“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Rytų medicinos pradmenys“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Rytų medicinos pradmenys“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Rytų medicinos pradmenys“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleta Chomičenkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Rytų medicinos pradmenys“ perkama kartu