0

Rytų medicinos pradmenys

  • Nemokamas knygos pristatymas
21,75 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rytų medicinos pradmenys

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 345
  • ISBN ar kodas: 9789955187738

2020-09-30 21.75 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rytų medicinos pradmenys" aprašymas
"Tai kelionė per jūsų esatį. Tai kelionė per gyvenimą, per pasaulius, esančius Jūsų viduje ir išorėje, tai kelionė per Jūsų vidinius ir per jus supančius pasaulius. Ji prasideda čia, jūsų kūne. Ji prasideda dabar, kad ir kur bebūtumėte. Tai jūsų asmeninė paieška.
Patogiai įsitaisykite, nes kelionė bus netrumpa. Ji gali užtrukti mėnesius, metus ar net ištisus gyvenimus, tačiau jūs jau nusprendėte keliauti."

A. Judith

Monografijoje "Rytų medicinos pradmenys" aprėpiamas platus spektras aktualijų, siejamų su Azijos medicinos tradicijomis. Vakarų kultūroje ir ypač Lietuvoje vis dar mažai žinoma apie tūkatančius metų kauptas Azijoje medicinos žinias, jų pritaikymo specifiką, adaptavimo Vakarų kultūroje galimybes.
Knygoje "Rytų medicinos pradmenys" apžvelgamos Rytų ir Vakarų medicinos koncepcijos, aptariami esminiai jų skirtumai ir panašumai, Indijos, Kinijos, Tibeto medicinų pagrindai, pagrindinės mokyklos, analizuojamos esminės sąvokos, kategorijos, žmogaus prigimties suvokimo ypatumai, filosofiniai ir psichologiniai tų mokyklų aspektai.
Ypač daug dėmsio skiriama: klasikinei jogai, cigunui, aromaterapijai, refleksoterapijai, medicininiams metodams.
Teorinis-istorinis pjūvis derinamas su praktiniu.

Aletos Chomičenkienės monografija svarstyta Sveikatos mokslų fakulteto Reabilitacijos katedros posėdyje 2013 m. kovo 15 d.
Monografiją recenzavo: prof. habil dr. Audrius Beinorius, prof. dr. A. Martinkėnas, prof. A, Kirkutis.

Parašykite atsiliepimą apie "Rytų medicinos pradmenys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rytų medicinos pradmenys, kurią skaitytojams dovanoja Aleta Chomičenkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleta Chomičenkienė su knyga Rytų medicinos pradmenys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rytų medicinos pradmenys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleta Chomičenkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rytų medicinos pradmenys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rytų medicinos pradmenys" perkama kartu