0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ryžtingasis lordas Hadlėjus

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.30 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ryžtingasis lordas Hadlėjus


2021-04-30 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ryžtingasis lordas Hadlėjus" aprašymas

Jo Didenybės elitas – itin slapta šnipų organizacija, kurios nariai dėl karaliaus ir savo tėvynės pasiryžę viskam, net leistis į pavojingas gyvybei, o kartais ir ne visai padorias misijas. Tačiau, kad ir kokie bebaimiai tie vyrai būtų, net jų širdys neatsispirs ypatingų ir ne ką mažiau už juos narsių gražuolių meilės kerams.

Keturių knygų serija Jo Didenybės elitas. „Ryžtingasis lordas Hadlėjus“ - ketvirta knyga.

Lordą Hadlėjų sužavi Penės Penhurst, priverstos liudyti teisme, narsa. Kruopštusis teisininkas pasiūlo moteriai padirbėti ekonome jo dvare. Hadlėjus stengiasi laikytis nuošalyje, bet nejučia pamilsta jos mažą sūnelį. Ir pajunta nenugalimą trauką išdidžiajai Penei! Ar jam pavyks pašalinti juodu su Pene skiriančias kliūtis ir įrodyti, kad juo galima pasitikėti? Ne tik pasitikėti, bet ir jį mylėti!

Iš anglų kalbos vertė Indrė KairytėParašykite atsiliepimą apie "Ryžtingasis lordas Hadlėjus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ryžtingasis lordas Hadlėjus, kurią skaitytojams dovanoja Virginia Heath. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virginia Heath su knyga Ryžtingasis lordas Hadlėjus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ryžtingasis lordas Hadlėjus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginia Heath. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ryžtingasis lordas Hadlėjus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ryžtingasis lordas Hadlėjus" perkama kartu