0

S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai)

3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 183
  • ISBN ar kodas: 9986-06-065-2

2020-11-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai)" aprašymas

S. Geda - neabejotinai išskirtinio talento poetas, padaręs didžiulę įtaką visai šiuolaikinei lietuvių poezijai ir jos raidai. Jo poezija daugiasluoksnė, daugiaprasmė, stebinanti savitomis metaforomis, fantastinėmis hiperbolėmis, netikėtais žodžių sąskambiais, keliančiais keisčiausių asociacijų.
Šiame "Mokinio skaitinių" leidinyje spausdinamas pluoštas Sigito Gedos poezijos kūrinių iš įvairių rinkinių, atrinktas paties Autoriaus.

Parašykite atsiliepimą apie "S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai), kurią skaitytojams dovanoja Sigitas Geda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigitas Geda su knyga S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Geda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "S. Geda. Poezija (Mokinio skaitiniai)" perkama kartu