⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sadhana. Kelias vidun

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 6.89 SoldOut

Knygos "Sadhana. Kelias vidun" aprašymas

Šioje knygoje "Kelias vidun" surinktos Satjos Sai Babos mintys apie meditaciją, kontempliaciją, maldą, Viešpaties vardo kartojimą ir kitas svarbias dvasines pratybas. Knygoje gvildenami svarbiausi dvasinės raidos keliai - meilės ir atsidavimo Dievui, veiklos ir išminties. Atskleidžiamas ir dvasinio mokytojo vaidmuo, mitybos ypatumai, didžiausių hinduistinių švenčių tradicijos ir kiti dalykai.

Iš anglų kalbos vertė Gražina Šumskytė


  • Autorius: Satja Sai Baba
  • Leidėjas: Satja
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955864073

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sadhana. Kelias vidun"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Satja Sai Baba pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sadhana. Kelias vidun", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sadhana. Kelias vidun" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sadhana. Kelias vidun" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sadhana. Kelias vidun"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Satja Sai Baba tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sadhana. Kelias vidun" perkama kartu