Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Safyrų prekeivio paslaptis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 5.19 SoldOut

Knygos "Safyrų prekeivio paslaptis" aprašymas

Egzotiška, jautri ir paslaptinga istorija apie meilę ir išdavystę – „Safyrų prekeivio paslaptis“ – tai lietuvių jau pamėgtos anglų rašytojos Dinos Jefferies knyga. Kai beveik tobulas gyvenimas sugriūva, kažkas turi išsiaiškinti priežastis, tik ar įmanoma ištverti išdavystės skausmą?


„Safyrų prekeivio paslaptis“ nukels į 1935 metus Ceilone. Luiza Riv gyvena tobulą gyvenimą. Jos tėvas sėkmingai prekiauja brangakmeniais, o jos vyras Eliotas – žavingas puikus verslininkas. Iš šalies Luiza ir Eliotas atrodo kaip pora, kuriai nieko netrūksta. Tačiau yra kai kas, ko jie trokšta, bet negali sulaukti – kūdikio.


Luizą sekina patiriami persileidimai, o Eliotas ima po truputį nuo jos tolti. Jis vis daugiau laiko praleidžia netoliese, prie Indijos vandenyno plytinčioje cinamono plantacijoje. Tačiau viską aukštyn kojomis apverčia staigi Elioto mirtis. Luiza sužino, kad vyras žuvo avarijoje. Ji vienintelė ryžtasi išsiaiškinti, kas iš tiesų nutiko jos vyrui ir keliauja ten, kur jis paskutiniu metu praleisdavo daugiausiai laiko.

Apsilankymas cinamono plantacijoje atneša Luizai dar daugiau netikėtumų. Ji pajunta keistą potraukį plantacijos savininkui Leo – tvirtam ir darbų laukuose užgrūdintam vyrui su spalvinga praeitimi. Nuostabi gamta, aštrus cinamono kvapas ir užplūdę jausmai pakeri Luizą. Tačiau ne viskas čia yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kai išaiškės skaudi išdavystė, Luizai nebus į ką atsiremti, o viena ji to tikrai nepakels...


„D. Jefferies ir vėl pasakoja intriguojančią, paslaptingą ir romantišką egzotiškoje vietoje vykstančią istoriją.“

Library Journal


„Ceilono vaizdai, kvapai ir atmosfera atskleisti puikiai. Tai Dina Jefferies daro geriausiai.“

Lucinda Riley, knygų serijos „Septynios seserys“ autorė


„Užvaldantis pasakojimas, priversiantis pamiršti visą pasaulį.“

Sunday Express


Dinah Jefferies (Dina Džefris, g. 1948 m.) – anglų rašytoja. Gimė Malaizijoje, o nuo aštuonerių metų gyvena Anglijoje. Čia studijavo Birmingemo meno koledže, o vėliau Ulsterio universitete baigė Anglų literatūros studijas. Dar studijuodama susilaukė pirmojo vaiko, tačiau su jo tėvu išsiskyrė. Gyveno hipių bendruomenėse, Toskanoje dirbo grafienės vaikų aukle. Su dabartiniu vyru Richard Jefferies susituokė 1998 metais.

Rašyti pradėjo po skaudžios netekties, kai mokykloje per nelaimingą atsitikimą žuvo keturiolikmetis jos sūnus. Savo skausmą ji perkėlė į kūrybą ir taip gimė debiutinis romanas „Išduota širdis“. Lietuvių skaitytojams autorė jau pažįstama iš itin populiarių romanų „Arbatos plantatoriaus žmona“, „Šilko pirklio dukra“ bei „Prieš liūtis“. „Safyrų prekeivio paslaptis“ – jau penktoji lietuviškai pasirodžiusi autorės knyga.

Dinah Jefferies dabar gyvena Glosteršyre su savo vyru, šunimi, daug rašo ir leidžia laiką su anūkais.


Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė


  • Autorius: Dinah Jefferies
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791376

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Safyrų prekeivio paslaptis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Safyrų prekeivio paslaptis", Dinah Jefferies. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dinah Jefferies su knyga "Safyrų prekeivio paslaptis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Safyrų prekeivio paslaptis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dinah Jefferies. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Safyrų prekeivio paslaptis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Safyrų prekeivio paslaptis" perkama kartu