0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sakmė apie Gervių tiltą

Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 9,59 €*
Sutaupote: 2.90 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sakmė apie Gervių tiltą" aprašymas

Iš tolimos praeities atsklindantis istorijos aidas budina sąmonę.

Kas lieka po to, kai tavęs nebėra?
Pėdsakai žemėje, žmonių atmintyje, istorijoje?
Ar viskas išnyksta be ženklo ir tik klajojanti siela byloja apie buvimą?
Ne, teigia knygos autorius. Viskas, kas buvo, niekur nedingsta, egzistuoja Visatoje, atsklinda visokiais pavidalais. Ryšys tarp praeities ir dabarties yra gyvas.

Mažos karaimų tautos - didi ir garbinga istorija, susijusi ir su Lietuva. Per šimtmečius karaimai išsaugojo savo kalbą, raštą, religiją, papročius ir tapo mūsų istorijos ir kultūros dalimi.
Kiek sakmėje tiesios ir kiek nujautimo? Sunku pasverti. Autorius nesistengė atkurti tikrus faktus ir įvykius - tai, jo manymu, istorikų duona.

Rašytojui rūpi žmogaus likimas istorijos vingiuose, jo dvasios didybė, pasiaukojimas ir ryžtas, garbė ir meilė, skirtingų tautų kultūrų ir tikėjimų sankirta ir sąsajos. Praeities įvykius perpindamas su dabartiniais, nevengdamas alegorijos, mistikos ir vizijų, rašytojas, atsiribodamas nuo dogmatinių istorijos tiesų, susitelkia prie dvasinių vertybių, žmogaus jausmų, išgyvenimų ir likimo.Parašykite atsiliepimą apie "Sakmė apie Gervių tiltą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sakmė apie Gervių tiltą", Laimonas Inis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laimonas Inis su knyga "Sakmė apie Gervių tiltą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sakmė apie Gervių tiltą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laimonas Inis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sakmė apie Gervių tiltą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sakmė apie Gervių tiltą" perkama kartu