0

Sakmė apie Juzą

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 2.20 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-28 Simona

Mano megstamiausias skaitinys. Labai gera knyga. Skaitau is naujo kas keli metai.

Informacija

Sakmė apie Juzą


2021-01-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sakmė apie Juzą" aprašymas

Šis Juozo Baltušio romanas "Sakmė apie Juzą" vertinamas kaip geriausias jo kūrinys, modeliuojantis lietuvio charakterį ilgaamžės patirties akivaizdoje ir daug sakantis apie patį rašytoją.

2020-12-28

Mano megstamiausias skaitinys. Labai gera knyga. Skaitau is naujo kas keli metai.

2008-06-26

puiki knyga, pradėjus skaityti, neįmanoma sustoti, o perskaičius gaila, kad ji baigėsi. skaičiau tris kartus ir vis tas pats įspūdis.

Parašykite atsiliepimą apie "Sakmė apie Juzą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sakmė apie Juzą, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Baltušis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Baltušis su knyga Sakmė apie Juzą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sakmė apie Juzą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Baltušis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sakmė apie Juzą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sakmė apie Juzą" perkama kartu