Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III

Kaina: 41,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 41.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III" aprašymas

"Saksonijos kurfiurstai – Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III" - tęstinio leidinio "Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų parodų katalogai" XVIII tomas.

Tai tarptautinės parodos „Saksonijos kurfiurstai – Lietuvos didieji kunigaikščiai: dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III“, vykusios 2018 m. liepos 6 – spalio 14 d. Valdovų rūmuose, katalogas. Šioje parodoje pristatoma net 150 unikalių ir įvairių vertybių iš aštuonių Dresdeno valstybinių meno rinkinių muziejų bei privačios princo Aleksandro fon Zakseno-Gesafės (Alexander Prinz von Sachsen, Herzog von Sachsen, Markgraf von Meissen, Prinz von Gessaphe) kolekcijos. Jos atskleidžia Lietuvos ir Saksonijos istorinius, politinius, kultūrinius bei meninius ryšius, apimančius bemaž tūkstantį metų. Bene pirmą kartą Lietuvos muziejininkystės istorijoje pasaulinio garso Dresdeno muziejų kompleksas pristatė tokią didelę ir vertingą senojo paveldo parodą, turinčią tokį ryškų lituanistinį kontekstą. Dalis Vilniaus parodos kataloge pristatomų vertybių iki šiol nebuvo iškeliavusios ne tik iš Vokietijos, bet ir iš savo saugojimo vietos.Visi katalogo tekstai (straipsniai ir parodos eksponatų aprašai) skelbiami trimis kalbomis: lietuvių, vokiečių ir anglų.

Tekstų autoriai Marion Ackermann, Dalius Avižinis, Vydas Dolinskas, Michael Kretschmer, Dirk Syndram, Mindaugas Šapoka


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Dalius Avižinis, Sud. Vydas Dolinskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalius Avižinis, Sud. Vydas Dolinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III" perkama kartu