0

Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas

7,25 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 118
  • ISBN ar kodas: 9786094599644

2021-03-31 7.25 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas" aprašymas

Šiame sakytinės istorijos metodui skirtame leidinyje "Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas" keliamas klausimas, kaip sukurti gerą sovietmečio sakytinės istorijos šaltinį, kaip jį parengti archyvui ir ką pravartu žinoti tokį šaltinį analizuojant.

Leidinyje aptariama sakytinės istorijos metodo esmė, prielaidos ir pagrįstumas, diskusijos apie tai, kas yra geras sakytinės istorijos interviu, iššūkiai, su kuriais suduriama, kai sakytinės istorijos metodas yra taikomas sovietmečiui tyrinėti, ir tų iššūkių įveikimo strategijos.
Leidinyje taip pat pristatomi sakytinės istorijos šaltinių archyvavimo klausimai.
Galiausiai, viena leidinio "Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas" dalis yra skirta etikos klausimams: pristatomi kertiniai etiško ir teisinį reguliavimą atitinkančio tyrimo principai ir aptariama, ką reiškia jų nuoseklus taikymas visuose tyrimo etapuose, nuo kontakto užmezgimo iki interviu atlikimo ir jo archyvavimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sakytinė istorija kaip sovietmečio tyrimo metodas" perkama kartu