⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Saldi miesto pasaka

Kaina: 4,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Saldi miesto pasaka" aprašymas

Neringa Tik - pasakų kūrėja ir „Noriu pasakos" įkūrėja, savo gyvenimo neįsivaizduojanti be stebuklingų istorijų. Rašytoja sukūrė ne vieną dešimtį pasakų, kurios džiugina mažuosius skaitytojus, šypsotis priverčia suaugusius. Ir visai nenuostabu, juk Neringos Tik kūriniuose bulvės keliauja ieškoti lobio, spalvoto šokolado miške galima sutikti dainuojančių skruzdžių ansamblį ar susipažinti su linksma arbūzų šeima.

„Saldi miesto pasaka" yra trečioji rašytojos knyga. Tai - eiliuota pasaka apie nykštukus, debesis, trolį ir laimę, kuri skirta Panevėžio gyventojams. Nuotaikinga istorija ir žaismingos dailininko Raimundo Kaliaso iliustracijos nukels užburiančią pasaką ir leis pažvelgti į daug kartų matytus vaizdus šiek tiek kitaip.

Kaip manote, ar herojams pavyks Panevėžio mieste surengti saldžią šventę? Sužinosite perskaitę šią knygutę „Saldi miesto pasaka"!


  • Autorius: neringa Tik
  • Leidėjas: Noriu pasakos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094750595

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Saldi miesto pasaka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Saldi miesto pasaka", kurį pristato neringa Tik. Siūlome ne tik išsamų "Saldi miesto pasaka" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido neringa Tik. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Saldi miesto pasaka". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Saldi miesto pasaka" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Saldi miesto pasaka" perkama kartu