0

Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga)

  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094063237

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga)" aprašymas
"Meilė, parvedusi namo..."Džesė Keis pagaliau subrendo. Turėdama nuolatinį darbą ir energingą keturmetį sūnų Geibą ji jaučiasi daug tvirčiau nei prieš penkerius metus, kai išvyko iš Sietlo – nėščia ir nesuprasta artimųjų. Tačiau atėjo laikas grįžti namo ir akis į akį susidurti su praeitimi. Seserys Klerė ir Nikolė nepatikliai žvelgia į pasikeitusią Džesę. O Mato, Geibo tėvo, kuris kadaise pasakė nenorintis jos daugiau matyti, galvoje bręsta beprotiškas keršto planas. Tik ką daryti su meile, kuri vis dar rusena po sudaužytos vyriškos savigarbos griuvėsiais? Džesė abejoja, ar sugebės išpirkti visas praeities klaidas. Bet svaiginančios naktys su Matu teikia vilties, taip reikalingos, kad jaustųsi ne veltui eikvojanti jėgas...


"Susan Mallery knygų veikėjų gyvenimai kupini ne tik stiprių emocijų, bet ir užkrečiamo juoko... Dar viena širdį šildanti, įtraukianti šeimos istorija."

Cukraus pagal skonį recenzija, RT Book Reviews


Iš anglų kalbos vertė Živilė Aleksienė

Parašykite atsiliepimą apie "Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga), kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Saldūs rūpesčiai (trilogijos "Trys seserys" 3-ia knyga)" perkama kartu