0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šaldymo sistemos

Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (6%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Šaldymo sistemos


2021-07-31 11.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šaldymo sistemos" aprašymas

Knygoje pateikta šaldymo sistemų klasifikavimas, dirbtinio šalčio gamybos ir tiekimo vartotojams schemos, nešvaraus šaldymo agento poveikis sistemos veiklai, kondensacijos šilumos atidavimo aplinkai būdai, šaldymo įrenginių parinkimo principai, vandens ir sauso ledo gamyba bei naudojimas, šaldymo sistemų automatizavimas, eksploatavimas ir techninis aptarnavimas. Šaldymo sistemos yra magistro termoinžinerijos studijų programos vienas iš modulių, kurį daugelį metų knygos autoriui teko dėstyti studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Šaldymo sistemos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Vincas Vytautas Vasiliauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šaldymo sistemos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šaldymo sistemos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šaldymo sistemos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šaldymo sistemos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vincas Vytautas Vasiliauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šaldymo sistemos" perkama kartu