0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 7.99 SoldOut
Knygos "Šaldytuvai" aprašymas

Vadovėlyje "Šaldytuvai" pateikiamas šaldytuvų klasifikavimas, šilumos ir masės mainai terminio apdirbimo ir laikymo kamerose, ypatingą dėmesį atkreipiant į įvairių faktorių poveikį šaldomų maisto produktų nuodžiūvai. Daug dėmesio skiriama šaldytuvų projektavimo, jo atitvarų šilumą izoliuojančioms konstrukcijoms ir šilumos izoliacijos sudrekimo problemoms jose. Analizuojama prekybos įmonių ir buitiniai šaldytuvai, apžvelgiamas šaldomas transportas.Parašykite atsiliepimą apie "Šaldytuvai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šaldytuvai, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Vytautas Vasiliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Vytautas Vasiliauskas su knyga Šaldytuvai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šaldytuvai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Vytautas Vasiliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šaldytuvai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šaldytuvai" perkama kartu