0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šaldytuvai

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šaldytuvai" aprašymas

Vadovėlyje "Šaldytuvai" pateikiamas šaldytuvų klasifikavimas, šilumos ir masės mainai terminio apdirbimo ir laikymo kamerose, ypatingą dėmesį atkreipiant į įvairių faktorių poveikį šaldomų maisto produktų nuodžiūvai. Daug dėmesio skiriama šaldytuvų projektavimo, jo atitvarų šilumą izoliuojančioms konstrukcijoms ir šilumos izoliacijos sudrekimo problemoms jose. Analizuojama prekybos įmonių ir buitiniai šaldytuvai, apžvelgiamas šaldomas transportas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šaldytuvai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šaldytuvai", Vincas Vytautas Vasiliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vincas Vytautas Vasiliauskas su knyga "Šaldytuvai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šaldytuvai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Vytautas Vasiliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šaldytuvai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šaldytuvai" perkama kartu