0

Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga)

  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 11,5 x 18,5, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094062834

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga)" aprašymas
Ar yra kas maloniau už pirmąją meilę?
Tik neklauskite Klerės Keis. Jai dvidešimt aštuoneri, bet fortepijono virtuozė iki šiol dar nebuvo susižavėjusi jokiu vaikinu. Muzika – didžioji jos gyvenimo meilė, tad beveik neliko laiko šeimai ir draugams. Štai kodėl taip seniai matėsi su seserimis ir gal šimtą metų nesilankė šeimos kepyklėlėje.
Tačiau Nikolė susirgo, Džesė dingo iš namų. Klerė, nemokanti išsivirti nė arbatos, ryžtasi pasirūpinti Nikole. Ir susirašo sarašą darbų, tarp kurių...įsimylėti arba bent jau pajusti geismą.
Vyrišku žavesiu spinduliuojantis atšiauraus būdo Vajatas mielai patenkintų jos poreikius. Nors teigia, kad juodu iš skirtingų pasaulių, tačiau kai Klerė šalia, jis įkaista karščiau nei kepyklėlės krosnis.

Parašykite atsiliepimą apie "Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga), kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Saldžios šnekos (trilogijos "Trys seserys" 1-a knyga)" perkama kartu