0

Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga)

  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094063091

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga)" aprašymas

"Jau geriau gyvenimas būtų nuodėmingas nei saldus..."


Nikolės Keis antrasis vardas turėtų būti Pareiga. Juk ne kiekviena mergina aukotųsi dėl šeimos verslo – kepyklėlės, negana to, dar ir užaugintų jaunėlę seserį. Dabar kai Nikolės sesuo dvynė susižadėjusi, o jaunėlė darosi panaši ne į gerai išauklėtą merginą, o į femme fatale, pareigingoji Nikolė staiga pajunta, kad jai jau bloga nuo pareigos rūpintis visais, tik ne savimi.

Pro kepyklos duris įžengia buvęs NFL žaidėjas Hokas – seksualus vyras, į kurį žiūrint varva seilė. Jis net nemirktelėjęs sugebėtų Nikolę nuskraidinti į saldžias svajas, bet ji nenusiteikusi prisileisti jo per arti. Žinoma, pasirinkimo gali ir nebūti, jei Hoko praeitis ir toliau brausis tarp jųdviejų.


"Puikus desertas. Pikantiška, paskaninta humoru ir kartu provokuojanti Susan Mallery istorija, kuriai pasibaigus išsiskirimo liūdesį numalšins tik kita autorės knyga."

Kaimynas iš gretimo buto recenzija, Publishers Weekly

 

Iš anglų kalbos vertė Edita Jankauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga), kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Saldžios svajos (trilogijos "Trys seserys" 2-a knyga)" perkama kartu