Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Saldžių sapnų!

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.39 SoldOut

Knygos "Saldžių sapnų!" aprašymas

Pasinerk į beprotiškus nuotykius su Madagaskaro pingvinais, patirk, ką reiškia tikra draugystė su šauniąja panda Po, skriek padange kartu su nepakartojamu slibinu Bedančius, prismink, kuo savo pelkėje užsiima Šrekas ir ką zoologijos sode veikia Aleksas, Martis, Glorija ir Melmanas!


"Saldžių sapnų!" - gražiausios ir linksmiausios pasakos su vaikų mėgstamiausiais animacinių filmų herojais.Knygoje "Saldžių sapnų! Gražiausios Dreamworks pasakos" rasite šias istorijas:

* Šrekas

* Madagaskaras. Diena zoologijos sode

* Kaip prisijaukinti slibiną

* Kung Fu Panda.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Obuoliukas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 23x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090401453

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Saldžių sapnų!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos pagal filmą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Saldžių sapnų!", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Saldžių sapnų!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Saldžių sapnų!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Saldžių sapnų!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Saldžių sapnų!" perkama kartu