TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.848 SoldOut

Knygos "Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje" aprašymas

Netrukus po to, kai prasidėjo nacių ir sovietų karas, SSRS sieną peržengė ir ispanų Mėlynosios divizijos savanoriai. Daugelis pietiečių traukė kovoti prieš bolševizmą šventai tikėdami, kad kaunasi už europietiškos civilizacijos bei tikėjimo idealus, siekdami atkeršyti už Maskvos paramą ispanų kairiesiems per pilietinį karą, atsiteisti už pražudytas gimines ir bičiulius.

Tarp Mėlynosios divizijos savanorių buvo ir šios knygos „Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje“ autorius J. E. Blancas. Po trumpo parengiamojo karių kurso Vokietijoje autorius ir jo bendražygiai buvo perkelti į Rytų frontą, kur jiems teko patirti visus karo baisumus: šaltį, utėles, mirtį. Tačiau tai nėra sausas pasakojimas apie karą. J. E. Blancas nemažai dėmesio skiria tokiems dalykams, kaip bičiulystė, tikėjimas, viltis, žmogiški santykiai, požiūris į priešą. Lietuvių skaitytojui neabejotinai bus įdomios autoriaus pastabos apie Vilnių, kuriame jis gydėsi po sužeidimo, tautinės padėties mieste aprašymas, gyventojų požiūris į ispanų savanorius.

Iš ispanų kalbos vertė Nomeda Lukoševičienė


  • Autorius: Juan Eugenio Blanco
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267881

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Juan Eugenio Blanco pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Juan Eugenio Blanco tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šaltis, utėlės, mirtis. Ispanų Mėlynoji divizija Rusijoje" perkama kartu