0

Salve, Eduardai – tervitus, Juchna

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 23,99 €
Kaina knygyne: 25,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Salve, Eduardai – tervitus, Juchna

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955324805

2020-09-30 23.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Salve, Eduardai – tervitus, Juchna " aprašymas

Tervitus, Juchna. Gruodžio 13 dieną Tavo gimtadienis. Artimieji, draugai, menininkai, mokiniai ir meno gerbėjai džiaugiasi pasirodžius knygai, kuri skiriama Tau, Eduardai! Šią knygą pradėjai rašyti pats, o mums, suburtiems Tave amžinai mylinčios žmonos Dalios, yra didžiulė garbė ją užbaigti. Tavo dailės albumą, bičiulio Petro Repšio rūpesčiu 2017 m. išleido „Kultūros barai". Pirmasis albumas labai švarus ir viso to meninio didumo įrodymas, o knyga yra tarsi be galo romantiškos ir kruopščiai išgraviruotos kūrybinės asmenybės ir brandžios jaunystės dienoraštis. Tu esi didis menininkas, suteikęs kūrybos ir meninio džiaugsmo prasmę ne tik šiauliečiams, bet ir visai Lietuvai. Nes Tu - Juchna! Ypatingas ir nepakartojamas. M. P. Vilutis rašo: „Tai ne Tavo kūryba, tai dieviškoji (Dievo) kūryba. Eduardas Juchnevičius man yra mįslė. Jis per savo gyvenimą sukūrė ir nuveikė tiek, kiek retas nuveiktų per kelis. Tu pralenkei laiką ir patį save." E. Juchnevičiaus meninės kokybės produktyvumo paslaptį nelengva suprasti ir paaiškinti kitaip kaip tik didžiuliu talentu. Apie paliktus archyvus, jo kūrybos ir istoriškai paremtus filosofinius tyrinėjimus galima parašyti dar ne vieną knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Salve, Eduardai – tervitus, Juchna "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzika, menas, architektūra

Dalia Juchnevičienė, Elona Antakauskė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Salve, Eduardai – tervitus, Juchna , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Salve, Eduardai – tervitus, Juchna aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Salve, Eduardai – tervitus, Juchna už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Salve, Eduardai – tervitus, Juchna ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Juchnevičienė, Elona Antakauskė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Salve, Eduardai – tervitus, Juchna " perkama kartu