0
Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 15,59 €*
Sutaupote: 2.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Salynas

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094443336

2020-09-30 13.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Salynas" aprašymas

Talentingos vokiečių autorės Inger-Maria Mahlke romanas „Salynas“ buvo apdovanotas Vokietijos knygos premija. Autorė knygoje skaitytoją veda per kelis Ispanijos istorijos amžius, kupinus perversmų, suirutės, didelių lūkesčių ir mažų pergalių. „Salynas“ apima šimtą metų ir trijų nepaprastų šeimų istoriją.

2015 metų liepos 9 diena. Antra valanda po pietų. La Lagūnoje, senoje salyno sostinėje, oro temperatūra siekia 29 laipsnius Celcijaus. Dangus žydrut žydrutėlis, nesimato nė debesėlio. Tai atspirties taškas. Taip viskas prasideda. Ir dar – Rosa grįžta į salyną. Ji grįžta į salą ir į savo geriausius laikus seniai pamiršusį seną įtakingųjų Bernadočių namą.

Ko grįžo Rosa? Ji ir pati dar nežino. Atsakymus moteris tikisi išsiaiškinti tame sename name. Tiksliai ten, kur išdidus bei niūrus jos senelis iš motinos pusės, būdamas devyniasdešimties metų, vis dar užima vartų sargo postą. Kadaise, pilietinio karo metu, Rosos senelis Chulijus buvo pasiuntinys, vėliau – fašistų kalinys, o šiandien jis vienintelis, kuris gali papasakoti šimto metų istoriją.

Romano „Salynas“ aplinka – žavi ir turistų itin mėgiama Tenerifė. Tiesa, skaitytojas gaus proga pamatyti ir nuo turistų pasislėpusius salos kampelius. Susipynusi kolonijinė ir dvidešimto amžiaus Europos diktatūrų istorija padarė įtaką vietos gyventojų likimams. Knyga pasakoja apie skirtingų socialinių sluoksnių žmones ir visos šalies skaudulius.

Nors ši istorija yra apie atostogų salą Tenerifę, nesitikėkite lengvo, vasariško ir paplūdimiui tinkamo kūrinio. Elegantiška, subtili ir susikaupimo reikalaujanti knyga pelnė prestižiškiausią Vokietijoje literatūrinį apdovanojimą – Vokietijos knygos premiją. Kritikai ir skaitytojai šią knygą giria už kalbos grožį, vaizduojamo pasaulio detalumą, žmogiškų ryšių gilumą ir netradicinį laiko vaizdavimą.

Vokiečių rašytoja Inger-Maria Mahlke gimė 1977-tais metais Hamburge. Šiandien pripažinta šiuolaikinės literatūros autorė vaikystės vasaras, kaip ir dauguma vokiečių, leido Tenerifėje, kurioje ir vyksta jos romano veiksmas. Inger-Maria Mahlke Berlyno universitete studijavo teisę ir dirbo kriminologijos departamente.
„Salynas“ – ketvirtasis autorės romanas. 2005-tais metais Inger-Maria Mahlke pradėjo dalyvauti įvairiose kūrybinėse rašymo dirbtuvėse, o debiutavusi 2010-tais metais ji buvo nominuota ne vienai literatūrinei premijai.

Iš vokiečių kalbos vertė Kristina Sprindžiūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Salynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Salynas, kurią skaitytojams dovanoja Inger-Maria Mahlke. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Inger-Maria Mahlke su knyga Salynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Salynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inger-Maria Mahlke. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Salynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Salynas" perkama kartu