Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas" aprašymas

„Šamaniškose Egipto misterijose“ Nicki Scully ir Linda Star Wolf atnaujina žmonijos ryšį su senovės Egipto dievais – neteru. Tų dieviškų protėvių balsai primena mums apie gydomąją širdies galią ir kviečia mus atnešti jų sąmonę į dabartį, kad prisimintume savo tikrą dieviškųjų žmonių prigimtį ir šventą tikslą. Autorės pateikia ritualus, meditacijas ir perėjimo apeigas, kurios leidžia mums grakščiai, išmintingai ir meiliai pasitikti planetinius pasikeitimus. Čia pateiktos šamaniškos iniciacijos yra iškviečiamos, patiriamos tiesiogiai ir paverčiamos į įkūnytą išmintį, kuri pabudina sąmonę ir nušviečia širdies intelektą.

Nicki Scully nuo 1983 m. yra gydytoja ir šamanizmo bei Egipto misterijų mokytoja, skaito paskaitas visame pasaulyje ir veda dvasines piligrimystes į šventas vietas Egipte, Peru ir kitose šalyse. Power Animal Meditations ir Alchemical Healing autorė. Ji gyvena Južene, Oregono valstijoje.

Linda Star Wolf yra Patekėjusios Veneros instituto šamaniškiems gydymo menams (Venus Rising Institute for Shamanic Healing Arts) įkūrėja ir šamaniška gidė, nuo 1984 m. vedusi pokyčius sukeliančius seminarus Jungtinėse Valstijose ir užsienyje. Ji gyvena Šiaurės Karolinoje.



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Nicki Scully, Linda Star Wolf pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nicki Scully, Linda Star Wolf tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas" perkama kartu