0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sąmonės kodai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Sąmonės kodai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sąmonės kodai" aprašymas

"Sąmonės kodai. Klaidingų įsitikinimų laužymas, nesančių ribų peržengimas ir spontaniškas pasveikimas."

Gregas Bradenas yra vienas iš žinomiausių autorių, kurie rašo mokslo ir dvasingumo temomis. Bradeno knygos nutiesia tiltą tarp šių dviejų sričių.

Šioje knygoje "Sąmonės kodai" autorius įtaigiai parodo, kaip mus supančią tikrovę veikia mūsų sąmonė, mūsų tikėjimai ir įsitikinimai.

Ar tai tiesa, kad mumyse slypi jėga, kurią pažadinę mes galėtume pakeisti savo tikrovę?


Naujausieji fizikų ir biologų atradimai liudija, kad tai visiškai įmanoma. Jau dabar mokslas turi įrodymų, kad visata – tai didžiulė tarpusavyje susijusių elementų sistema, joje mūsų sąmonė yra tarsi jungiklis, kurį palietę galime padaryti įtaką visai sistemai. Kodėl iki šiol to nedarėme? Kokios kliūtys mums trukdo įžengti į neribotų galimybių erdvę?


Pagrindiniai faktai, kuriuos atskleidžia ši knyga "Sąmonės kodai":

- Fizinės visatos ir mūsų pasaulio pagrindas yra nematoma energetinė matrica, kuri sujungia mus visus į vieną tinklą.

- Mes galime užmegzti ryšį su ta matrica, jeigu įvaldysime jos kalbą.

- Matricos kalba yra tikėjimas, mintis.


Jau dabar esama mokslinių įrodymų, kad mintis gali paveikti visą fizinę tikrovę - nuo materijos atomų ir mūsų organizmą sudarančių ląstelių iki dangaus kūnų ir jų sistemų. O jeigu mintis gali transformuoti tikrovę, vadinasi, ji taip pat turi ir gydomosios galios. Mintis gydo.


Gregas Bradenas atsakymų į šiuos klausimus ieško jau dvidešimt metų; ta tema jis skaito paskaitas ir yra parašęs kelias dešimtis knygų, kurios skaitomos visame pasaulyje. Gregas Bradenas tvirtina, kad viskas jau seniai pasakyta – tiesiog mes tų pranešimų nesugebame suprasti. Jie užšifruoti įvairių religijų šventraščiuose ir senovės išminčių tekstuose, tas pačias tiesas tik kitais žodžiais mums pakartoja šiuolaikinis mokslas. Pagrindinė Grego Bradeno žinia yra tokia: savo dispozicijoje mes turime visus įrankius, kuriuos įvaldę galėtume tapti tikrais savo gyvenimo kūrėjais.


Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

  • Autorius: Gregg Braden
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112238

Parašykite atsiliepimą apie "Sąmonės kodai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Gregg Braden parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sąmonės kodai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sąmonės kodai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sąmonės kodai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sąmonės kodai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gregg Braden tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sąmonės kodai" perkama kartu