Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą

Kaina: 12,06 €
Kaina su kodu: 10,85 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 12.055 InStock
Į krepšelį 10,85 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą“ aprašymas

Visų meditacijos technikų, įskaitant Rytų dvikovas, ir, tiesą sakant, visų didžių atletinių gebėjimų pagrindą sudaro budrumas, buvimas čia ir dabar - savybė, kurią Ošo vadina sąmoningumu. Kai nustatome ir suprantame, kokia yra ši savybė, gebame puikiai save valdyti visose gyvenimo srityse.

Šioje knygoje "Sąmoningumas" Osho moko mus gyventi dėmesingiau, budriau ir mąsliau, su meile, užuojauta ir supratimu. Osho ragina žmones pažinti jiems primestą įsitikinimų bei prietarų sistemą ir jos atsisakyti, nes ji riboja jų galimybes ir skurdina gyvenimą.

Londono Sunday Times pavadino jį "vienu iš tūkstančio XX amžiaus kūrėjų", o Indijos Sunday Mid-Day - "vienu iš dešimties žmonių, kurie pakeitė Indijos likimą". Dabar, nuo Ošo mirties (1990 m.) prabėgus beveik trims dešimtmečiams, jo mokymas tebėra įtakingas, jį studijuoja įvairaus amžiaus žmonės įvairiose pasaulio šalyse.

Iš anglų kalbos vertė Algirdas Kugevičius


  • Autorius: Osho
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098054057

Parašykite atsiliepimą apie „Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Osho pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Osho tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą“ perkama kartu