0

Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą

  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • ISBN ar kodas: 9786098054057

2020-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą" aprašymas

Visų meditacijos technikų, įskaitant Rytų dvikovas, ir, tiesą sakant, visų didžių atletinių gebėjimų pagrindą sudaro budrumas, buvimas čia ir dabar - savybė, kurią Ošo vadina sąmoningumu. Kai nustatome ir suprantame, kokia yra ši savybė, gebame puikiai save valdyti visose gyvenimo srityse.

Šioje knygoje "Sąmoningumas" Osho moko mus gyventi dėmesingiau, budriau ir mąsliau, su meile, užuojauta ir supratimu. Osho ragina žmones pažinti jiems primestą įsitikinimų bei prietarų sistemą ir jos atsisakyti, nes ji riboja jų galimybes ir skurdina gyvenimą.

Londono Sunday Times pavadino jį "vienu iš tūkstančio XX amžiaus kūrėjų", o Indijos Sunday Mid-Day - "vienu iš dešimties žmonių, kurie pakeitė Indijos likimą". Dabar, nuo Ošo mirties (1990 m.) prabėgus beveik trims dešimtmečiams, jo mokymas tebėra įtakingas, jį studijuoja įvairaus amžiaus žmonės įvairiose pasaulio šalyse.

Iš anglų kalbos vertė Algirdas Kugevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą, kurią skaitytojams dovanoja Osho. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Osho su knyga Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Osho. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą" perkama kartu