0

Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai

Internetu: 7,79 €
Knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 1.90 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai

  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 12x18, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9789955477310

7.79 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai“ – knyga, skirta norintiems pasiekti dvasinę bei minčių ramybę. Jos autorius - vienuolis iš Šri Lankos, filosofijos mokslų daktaras, budistas Bhante Gunaratana.

Šių dienų įtampos ir nerimo pasaulyje sąminingumo meditacija milijonams žmonių kasdien padeda gyventi, dirbti, vadovauti kompanijoms. Sąmoningumo meditacija praktikuojama įvairiose kompanijose – nuo JAV Rytuose esančio Volstryto iki Vakaruose įsikūrusio Silicio slėnio. Ja naudojasi „Google“ ir NASA specialistai, jos principus taiko elitiniai JAV kariai. Ši praktika neapsiriboja JAV – ji vis labiau populiarėja ir Lietuvoje.

Prieš 25-erius metus parašyta knyga „Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai“ iki šių dienų išlieka viena įtakingiausių šios srities leidinių. Ši knyga - tai įvadas į sąmoningumo meditaciją, pagalba medituojantiems ir praktiniai patarimai. Paprasta ir įtaigi knygos kalba padeda geriau suprasti svarbiausius meditacijos principus. Garsus meditacijos mokytojas Bhante Gunaratana aiškina, kaip teisinga meditacija padeda siekti svarbiausių tikslų - gilesnio suvokimo, aiškumo ir vidinės ramybės.

"Jūsų protas yra lyg rėkaujantis namas ant ratų nevaldomai lekiantis nuo kalvos. Nieko baisaus, taip buvo ir vakar, tiesiog vakar jūs to nežinojote."

„Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai“ – meditacijos ir dvasinio tobulėjimo klasika, skirta ir šios srities naujokams, ir jau žengusiems pirmuosius žingsnius. Jei norite išsamiau pažinti budistinę meditacijos praktiką ir mokytis iš geriausių savo srities meistrų, ši knyga turi atsidurti jūsų knygų lentynoje.

Knygos autorius – iš Šri Lankos kilęs budistų vienuolis Bhante Gunaratana. Įgijęs budistų vienuoliui būtiną išsilavinimą, išvyko į misiją Indijoje. Vėliau apsigyveno JAV, kur studijavo universitete ir tapo filosofijos mokslų daktaru. Bhante Gunaratana vadovauja budistų vienuolynui Vakarų Virdžinijoje ir aktyviai skleidžia budizmo idėjas - skaito paskaitas Džordžtauno, Bucknellio, Merilendo universituose Amerikoje, taip pat Europos ir Australijos universitetuose.

Iš anglų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu