⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai

Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-26 Vaida

Itin išsamiai aprašyti pagrindiniai žingsniai, tačiau gal kiek ir per daug informacija ištempta, galima tą patį ir trumpiau apžvelgti.


2023-06-30 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai" aprašymas

„Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai“ – knyga, skirta norintiems pasiekti dvasinę bei minčių ramybę. Jos autorius - vienuolis iš Šri Lankos, filosofijos mokslų daktaras, budistas Bhante Gunaratana.

Šių dienų įtampos ir nerimo pasaulyje sąminingumo meditacija milijonams žmonių kasdien padeda gyventi, dirbti, vadovauti kompanijoms. Sąmoningumo meditacija praktikuojama įvairiose kompanijose – nuo JAV Rytuose esančio Volstryto iki Vakaruose įsikūrusio Silicio slėnio. Ja naudojasi „Google“ ir NASA specialistai, jos principus taiko elitiniai JAV kariai. Ši praktika neapsiriboja JAV – ji vis labiau populiarėja ir Lietuvoje.

Prieš 25-erius metus parašyta knyga „Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai“ iki šių dienų išlieka viena įtakingiausių šios srities leidinių. Ši knyga - tai įvadas į sąmoningumo meditaciją, pagalba medituojantiems ir praktiniai patarimai. Paprasta ir įtaigi knygos kalba padeda geriau suprasti svarbiausius meditacijos principus. Garsus meditacijos mokytojas Bhante Gunaratana aiškina, kaip teisinga meditacija padeda siekti svarbiausių tikslų - gilesnio suvokimo, aiškumo ir vidinės ramybės.

"Jūsų protas yra lyg rėkaujantis namas ant ratų nevaldomai lekiantis nuo kalvos. Nieko baisaus, taip buvo ir vakar, tiesiog vakar jūs to nežinojote."

„Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai“ – meditacijos ir dvasinio tobulėjimo klasika, skirta ir šios srities naujokams, ir jau žengusiems pirmuosius žingsnius. Jei norite išsamiau pažinti budistinę meditacijos praktiką ir mokytis iš geriausių savo srities meistrų, ši knyga turi atsidurti jūsų knygų lentynoje.

Knygos autorius – iš Šri Lankos kilęs budistų vienuolis Bhante Gunaratana. Įgijęs budistų vienuoliui būtiną išsilavinimą, išvyko į misiją Indijoje. Vėliau apsigyveno JAV, kur studijavo universitete ir tapo filosofijos mokslų daktaru. Bhante Gunaratana vadovauja budistų vienuolynui Vakarų Virdžinijoje ir aktyviai skleidžia budizmo idėjas - skaito paskaitas Džordžtauno, Bucknellio, Merilendo universituose Amerikoje, taip pat Europos ir Australijos universitetuose.

Iš anglų kalbos vertė Zigmantas Ardickas


  • Autorius: Bhante Henepola Gunaratana
  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 12x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955477310

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-26

Itin išsamiai aprašyti pagrindiniai žingsniai, tačiau gal kiek ir per daug informacija ištempta, galima tą patį ir trumpiau apžvelgti.

Parašykite atsiliepimą apie "Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Bhante Henepola Gunaratana pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bhante Henepola Gunaratana tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sąmoningumo meditacija: paprastai ir aiškiai" perkama kartu