0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Samprotaujame ir interpretuojame

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Samprotaujame ir interpretuojame


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.39 SoldOut
Knygos "Samprotaujame ir interpretuojame" aprašymas
Lietuvių kalbos mokymas susidūrė su naujove - samprotaujamuoju rašiniu. Ir mokiniai, ir mokytojais dar neįgijo patirties, todėl knygelėje spausdiname patarimus (9-12 klasių mokiniams), kaip kurti samprotavimo tekstą, pasidalijame samprotaujamųjų rašinių taisymo metodika, primename visų literatūros rūšių interpretacijos rengimo nurodymus, pateikiame nemažai samprotaujamųjų rašinių ir interpretacijų pavyzdžių, primename svarbiausias rašybos taisykles ir siūlome pratybų.
Ir mokiniai, ir mokytojai galės ne tik susipažinti su įvairiais tekstais, bet ir juos analizuoti, taisyti ir vertinti. Būsime laimingos, jei galėsime prisidėti prie ugdymo proceso tobulinimo ir geresnio pasirengimo lietuvių kalbos egzaminui.
Autorės


Parašykite atsiliepimą apie "Samprotaujame ir interpretuojame"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Samprotaujame ir interpretuojame, kurią skaitytojams dovanoja Rita Jurčiukonienė, Birutė Kuklierienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rita Jurčiukonienė, Birutė Kuklierienė su knyga Samprotaujame ir interpretuojame jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Samprotaujame ir interpretuojame patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rita Jurčiukonienė, Birutė Kuklierienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Samprotaujame ir interpretuojame palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Samprotaujame ir interpretuojame" perkama kartu