⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Samprotavimo ir literatūrinis rašinys. Pratybos 11-12 klasei

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-29 mokytoja


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.79 SoldOut

Knygos "Samprotavimo ir literatūrinis rašinys. Pratybos 11-12 klasei" aprašymas

Nomedos Alijauskienės mokomoji knyga „Samprotavimo ir literatūrinis rašinys. Pratybos 11-12 klasei“ priklauso serijai „Vienu smūgiu“ ir padės greitai ir nesudėtingai pasirengti lietuvių kalbos egzaminams.

Kiekvienas vyresnių klasių moksleivis jaučia milžinišką stresą dėl baigiamųjų egzaminų. Net ir didžiausiam „moksliukui“ atrodo, kad jis žino per mažai ir tikrai egzaminų metu pasirodys prastai. Tačiau tinkamas ir sistemingas pasiruošimas padeda suvaldyti nerimą. Atsiverskite knygą „Samprotavimo ir literatūrinis rašinys. Pratybos 11-12 klasei“ ir vienu smūgiu pasirenkite lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminui!

Egzaminų metu tenka pasirinkti - bus rašomas literatūrinis ar samprotavimo rašinys. Jei vis dar sunku perprasti esminius jų skirtumus, pavyzdžiai ir kiti išdėstyti niuansai padės įsisąmoninti pagrindus bei susidaryti rašinių planą. Nuo to, kurio tipo rašinį pasirinksite, priklauso tolesni jūsų žingsniai. Bandydami perprasti samprotavimo užduotį turite suvokti, kokias problemas, pavyzdžiui, pilietines, pasaulėvokos ar egzistencines ji apima. Prieš rašydami literatūrinį rašinį turėsite išskirti analizuojamą objektą. Skamba baugiai? Tik ne tada, jei išnagrinėsite visus pavyzdžius ir atliksite užduotis.

Šios pratybos – puiki pagalba abiturientams, nes jose rasite tiek samprotavimo, tiek literatūrinių rašinių vertinimus ir įvairius komentarus, taip pat geriausių pavyzdžių, bei praktinių užduočių.

Nomeda Alijauskienė padeda apgalvoti kryptingas samprotavimo ir literatūrinių rašinių įžangas, aptaria, kaip geriausiai dėstyti pastraipas, pateikia rašinio išvadų pavyzdžių. Visa tai įsisavinę mokiniai įgys naudingų įgūdžių, kurie padės įveikti stresą egzamino metu ir tiesiog susikoncentruoti į užduotį.

„Samprotavimo ir literatūrinis rašinys. Pratybos 11-12 klasei“ – vertingas leidinys, papildantis kitą mokomąją medžiagą. Pedagogė Nomeda Alijauskienė parengė ir daugiau knygų, kurios padeda pasiruošti egzaminams. Tai „Vienu smūgiu pasirenk lietuvių kalbos valstybiniam egzaminui.“, „Įrodymais grįstas mokymasis. Literatūros pratybos 10 klasei“, „Įrodymais grįstas mokymasis. Literatūros pratybos 9 klasei“ ir kiti leidiniai.

Trumpas aprašymas žada žaibišką pagalbą. Neatidėliokite mokslų paskutinei minutei ir knygą online knygyne pirkite jau dabar! Kodėl įvairaus žanro skaitinius verta įsigyti internetu? Čia visada rasite santraukas, ištraukas ir aprašymus, tad galėsite greitai įvertinti ar jums domina siužetai, veikėjai bei stilius. Taip pat interneto knygyne galite knygas pirkti pigiau, nes čia nuolat vyksta įvairiausi išpardavimai bei akcijos. Pasidomėkite apžvalgomis bei atsiliepimais ir tikrai nenusivilsite mūsų siūlomais skaitiniais!


  • Autorius: Nomeda Alijauskienė
  • Leidėjas: Dakra
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 21x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094520273

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-29

Parašykite atsiliepimą apie "Samprotavimo ir literatūrinis rašinys. Pratybos 11-12 klasei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Leidiniai egzaminams pasiruošti


Dažnai su "Samprotavimo ir literatūrinis rašinys. Pratybos 11-12 klasei" perkama kartu