0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas

64,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas


2021-06-30 64.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas" aprašymas

Chylinskio Biblija yra antroji visa Biblija, išversta į lietuvių kalbą, ir pirmoji spausdinta (nors ne iki galo) lietuviška Biblija. Jos vertimo ir spausdinimo aplinkybės yra unikalios – vertėjas gyveno ir dirbo Olandijoje ir Anglijoje, visa jo veikla, jo kontaktai su Anglijos kultūros, religijos ir mokslo veikėjais yra intriguojantis ir tik neseniai atskleistas XVII a. LDK ir Vakarų Europos kultūrinių ryšių epizodas.

Knygoje publikuota Chylinskio Naujojo Testamento rankraščio faksimilė ir dvi įvadinės studijos. Dr. G. Kavaliūnaitės studijoje aprašytos išorinės rankraščio savybės, jo struktūra, sukūrimo istorija ir turinys. Daugiasluoksnės rankraščio struktūros analizė atlikta su ypatingu filologiniu kruopštumu. Antrojoje studijoje Chylinskio Naujojo Testamento rankraščio rašto ypatybes aprašė paleografė Rūta Čapaitė.

Ši knyga "Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas" sudaro bendrą visumą kartu su dviem ankstesniais autorės išleistais tomais – 2008 m. pasirodžiusiu Chylinskio Senojo Testamento leidimu ir 2016 m. išleistu Chylinskio Biblijos istorijos šaltinių rinkiniu, kuriame skelbiama nemažai įdomių autorės atrastų šaltinių, liudijančių LDK ir Vakarų kultūrinius ryšius XVII a. Leidinys pasirodė reformacijos metinių išvakarėse ir sulaukė dėmesio Didžiojoje Britanijoje: Britų bibliotekoje buvo surengta Chylinskio Biblijos tyrimams skirta vienos dienos konferencija ir su Chylinskiu, jo rėmėjais ir Britų bibliotekoje saugomų su Lietuva susijusių leidinių paroda.Parašykite atsiliepimą apie "Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

Gina Kavaliūnaitė-Holvoet parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gina Kavaliūnaitė-Holvoet tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija, II tomas. Naujasis Testamentas" perkama kartu