⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje" aprašymas

Civilizuotame pasaulyje žmogus vis mažiau juda, labiau kenčia nuo žalingų aplinkos veiksnių, todėl sąnariai sutrinka vis jaunesnio amžiaus žmonėms ir vis dažniau.
Sąnariai - trečioji mūsų fizinio parengtumo lygmens dalis po sveikos širdies ir stiprių raumenų, todėl labai svarbu, kad jie būtų sveiki.

Knygelėje "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje"pateikiama žinių apie sąnarių sandarą, jų klasifikaciją, sąnarių judesio sutrikimus ir pagrindines jų sutrikimo priežastis. Analizuota sąnarių biomechanika, apžvelgtas sąnarių mobilizavimas, kurio tikslas - didinti sąnarių paslankumą ir minkštųjų audinių elastingumą. Knygelėje akcentuojama aktyvios fizinės veiklos, kaip profilaktinės priemonės, svarba, pateikiami fizinių pratimų pavyzdžiai, rekomenduojamos įvairios priemonės.

Manome, kad šis leidinys "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje" bus naudingas Lietuvos kolegijų kineziterapijos specialybės studentams ir visiems, besidomintiems ar turintiems problemų su sąnariais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kineziterapijos knygos

Rimvydas Aginis, Janina Emilė Poskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimvydas Aginis, Janina Emilė Poskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sąnarių biomechanika ir mobilizavimas kineziterapijoje" perkama kartu