0

Sąnaudų apkarpymas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2017-04-03 Antanas

Labai naudinga knyga.

Informacija

Sąnaudų apkarpymas

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 251
  • ISBN ar kodas: 9789955460954

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sąnaudų apkarpymas" aprašymas

Knyga "Sąnaudų apkarpymas" pateikia sąnaudų vadybos priemonių rinkinį, kuris pagrįstas 25 metų konsultavimo patirtimi vadovaujant tarptautiniams sąnaudų mažinimo projektams. Knyga parodo, kuo skiriasi sumani ir bloga sąnaudų vadyba.


Sąnaudų vadyba tinka ir privataus sektoriaus įmonėms, ir viešojo sektoriaus organizacijoms, visų lygių vadybininkams.

Ši knyga apima ir vienkartines sąnaudų mažinimo programas, bet svarbiausia jos tema yra tai, kas domina daugumą vadovų - ilgalaikė sąnaudų vadybos programa.


Knyga "Sąnaudų apkarpymas" pateikia struktūrinį, praktišką požiūrį į sumanią sąnaudų vadybą siūlydamas svarbiausių idėjų ir sąnaudų vadybos strategijų rinkinį, sąnaudų analizės schemas ir praktinius būdus, kaip įdiegti sąnaudų mažinimo programas.


Andrew Wilemanas yra didelių tarptautinių bendrovių generalinių direktorių ir įmonės tarybos narių lygio klientų konsultantas. Jis vadovauja strategijos, organizavimo, įsigijimo ir eksploatavimo projektams. Be to, jis yra "OC&C Strategy Consultants" patarėjas ir nuolat rašo straipsnius bei skiltis į "Management Today".Iš anglų kalbos vertė Virginija Dičiūtė

2017-04-03

Labai naudinga knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Sąnaudų apkarpymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sąnaudų apkarpymas, kurią skaitytojams dovanoja Andrew Wileman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrew Wileman su knyga Sąnaudų apkarpymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sąnaudų apkarpymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrew Wileman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sąnaudų apkarpymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sąnaudų apkarpymas" perkama kartu