Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šanchajaus istorijos

Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šanchajaus istorijos" aprašymas

Filosofijos daktaro, žinomo visuomenės veikėjo Arvydo Juozaičio novelių knyga „Šanchajaus istorijos“ pirmą kartą buvo išleista 1995 metais. Tai buvo pirmoji šio autoriaus grožinė knyga.


10 novelių knygoje „Šanchajaus istorijos“ gyvi, jautrūs ir dramatiški pasakojimai. Paskaitęs šią knygą, teatro režisierius Gytis Padegimas pasiūlė autoriui rašyti pjeses teatrui. Tuomet prasidėjo artimesnis autoriaus bendravimas su scena.


Arvydas Juozaitis (g. 1956 m.) išleido 21 publicistikos ir grožinės literatūros knygą, Lietuvos teatruose buvo pastatytos aštuonios jo sukurtos pjesės, taip pat A. Juozaitis parašė libretą roko operai „Kalanta“ (muziką sukūrė Kęstutis Antanėlis) bei dokumentinio filmo apie Tėvą Stanislovą – „Stotis tyloje“ scenarijų. Filosofas, rašytojas, publicistas, sportininkas, politinis ir visuomenės veikėjas, humanitarinių mokslų daktaras iki šiol aktyviai reiškiasi visuomeniniais ir politiniais klausimais.


1980 m. A. Juozaitis baigė ekonomikos studijas Vilniaus universitete. Aktyviai sportavo – buvo daugkartinis plaukimo čempionas ir rekordininkas, Monrealio olimpinių žaidynių (1976 m.) bronzos medalio, Europos taurės (1976 m.) laimėtojas.

Dėstė filosofiją Lietuvos konservatorijoje, o nuo 1987 iki 2001 m. dirbo mokslinį darbą Lietuvos mokslų akademijoje, Filosofijos, sociologijos ir teisės institute; 1986 m. apgynė filosofijos mokslų kandidato disertaciją.

 Arvydas Juozaitis buvo ir vienas pagrindinių Lietuvos Sąjūdžio vadovų: Sąjūdžio iniciatyvinės grupės (1988 m.) ir Sąjūdžio Seimo tarybos (1988–1990 m.) narys. 1988 m. redagavo ir leido laikraštį „Sąjūdžio žinios“. Taip pat vienas iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrėjų (1988 m.), Lietuvos liberalų sąjungos kūrėjų. Redagavo periodikos leidinius „Šiaurės Atėnai“, „Naujoji Romuva“. 2001–2003 m. dirbo Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėju švietimo ir kultūros klausimais. Dirbo Lietuvos generalinio konsulato Rusijos Federacijos Kaliningrado srityje kultūros atašė. 2009–2012 m. gyveno Rygoje. Nuo 2012 m. buvo LTOK viceprezidentas. Klaipėdos universiteto Pedagogikos fakulteto lektorius, vėliau – docentas.

Yra pelnęs daug svarbių literatūrinių ir kitokių apdovanojimų: Lietuvos žurnalistų sąjungos Vinco Kudirkos premiją; Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino Penktojo laipsnio ordiną; „Varpų“ žurnalo literatūrinę premija; Ievos Simonaitytės literatūrinę premiją; Klaipėdos „Tolerancijos sparnus“; Baltijos asamblėjos literatūros premiją; Liudviko Rėzos premiją; Estijos Respublikos Marijos žemės Ketvirtojo laipsnio ordiną; Juozo Keliuočio literatūrinę premiją.


  • Autorius: Arvydas Juozaitis
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135594

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šanchajaus istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šanchajaus istorijos", Arvydas Juozaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Arvydas Juozaitis su knyga "Šanchajaus istorijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šanchajaus istorijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Juozaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šanchajaus istorijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šanchajaus istorijos" perkama kartu