0

Sandorių negaliojimo teisinės pasekmės

5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 11,69 €
Knygyne: 12,80 €*
Sutaupote: 1.11 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2011-01-21 darius

Knyga super. Autore labai aiskiai isdeste skirtumus tarp prievolinio ir vindikacinio ieskinio.

Informacija

Sandorių negaliojimo teisinės pasekmės

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 358
  • ISBN ar kodas: 9789955616580

2020-07-31 11.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Monografijoje "Sandorių negaliojimo teisinės pasekmės" analizuojamos sandorių negaliojimo teisinės pasekmės sandorio šalims ir tretiesiems asmenims, įsigijusiems daiktus, buvusius pripažintų negaliojančiais sandorių dalyku, aptariamos bendrosios sandorių negaliojimo instituto nuostatos. Daug dėmesio skiriama restitucijai, atkuriančiai ankstesnę negaliojančio sandorio šalių turtinę padėtį, analizuojamos teisėje įtvirtintos priemonės, skirtos sąžiningų trečiųjų asmenų teisėms ginti. Aptariamas "sandorių grandinės" negaliojimo klausimas, diskutuojama apie restitucijos ir vindikacijos santykį šiame kontekste. Taip pat aptariami šiuolaikinėje sandorių negaliojimo doktrinoje ir teisės taikymo praktikoje vykstantys poslinkiai, siūloma peržiūrėti ir iš naujo įvertinti Lietuvos teisėje įsitvirtinusias nuostatas.

Monografijos tema atskleidžiama pasitelkiant nacionalinės teisės doktrinos ir teismų praktikos analizę, taip pat užsienio šalių (Olandijos, Prancūzijos, Vokietijos ir kt.) teisės pavyzdžius.

Skiriama aukštųjų mokyklų studentams, doktorantams, mokslininkams, teisininkams praktikams ir visiems besidomintiems civilinės teisės klausimais.
2011-01-21

Knyga super. Autore labai aiskiai isdeste skirtumus tarp prievolinio ir vindikacinio ieskinio.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu