0

Sanskrito-lietuvių vėrinys

  • Nuolaida knygai -23%
  • Nemokamas knygos pristatymas
2.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 23,39 €
Kaina knygyne: 30,19 €*
Sutaupote: 6.80 € (23%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-03-11

Informacija

Sanskrito-lietuvių vėrinys

  • Leidėjas: Lietuvių kalbos instituto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 59
  • ISBN ar kodas: 9786094111853

2021-01-31 23.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sanskrito-lietuvių vėrinys" aprašymas

108 karoliukai, sudarantys tradicinį indišką vėrinį mālā, arba 108 žodžiai, ryškiausiai atspindintys lietuvių kalbos ir sanskrito sąsajas ir tampantys sanstrito-lietuvių vėriniu. "Sanskrito-lietuvių vėrinys" – tai lyginamasis lietuvių kalbos ir sanskrito žodynas.

Sklando mitas, kad lietuvių kalba ir sanskritas yra tokios identiškos, kad lietuviai ir Indijos gyventojai galėtų susikalbėti ir be vertėjo. Ir iš tiesų dar XIX amžiuje atrasta, kad tarp šių kalbų esama tikrai daug leksinių atitikimų, liudijančių apie šių kalbų giminystę ir svarbą indoeuropiečių kalbotyrai, tačiau iki šiol mažai tyrinėtų. Be 108 karoliukų šiame lyginamajame žodyne taip pat anglų, lietuvių ir rusų kalbomis aprašomos lietuvių kalbos ir sanskrito sąsajų paieškos ir jų istorija bei ateities perspektyvos.

Leidinio autorius – Vilniaus universiteto Orientalistikos centro dėstytojas Vytis Vidūnas, įvadinio straipsnio autorė – prof. dr. Jolanta Zabarskaitė.

2019-03-11

Parašykite atsiliepimą apie "Sanskrito-lietuvių vėrinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Specializuoti žodynai

Vytis Vydūnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sanskrito-lietuvių vėrinys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sanskrito-lietuvių vėrinys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sanskrito-lietuvių vėrinys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sanskrito-lietuvių vėrinys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytis Vydūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sanskrito-lietuvių vėrinys" perkama kartu