⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Santarvės kaina

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-05-31 1.49 SoldOut

Knygos "Santarvės kaina" aprašymas

Autoriaus dienoraščiai – daugiau nei penkias dešimtis metų užrašinėti pokalbiai su daugybe teatro žmonių, rašytojų, dailininkų, muzikų, taiklios pastabos ar netikėtai šovusios mintys, susirašinėjimas su įvairiomis žymiomis asmenybėmis – virto puikia knyga, o viena jos dalis lyg filmo juosta atskleidžia sudėtingo ir pakankamai margo gyvenimo akimirkas.

Markas Petuchauskas pasakoja ne tik iš vaikystės įsirėžusius epizodus, artimųjų netektis ir per okupacijas patirtą skausmą, bet ir prisimena daugelio gyvenimo kelyje sutiktų žmonių gerumą, supratimą, pagalbą.

--

"Turėjau laimės bendrauti su daugeliu įvairių tautų menininkų. Ypač su lietuvių teatro kūrėjais. Stengiausi perteikti, ką, pažinęs juos, pajutau, ką suvokiau Gyvenimas pažėrė man tokių likimo posūkių, kokių ir nuotykių filme nedažnai pamatysi Buvau geto kalinys, stebuklingai atsidūriau tarp tų, kurie išvengė mirties. Per visą mano tolesnę biografiją ir rudas, ir raudonas požiūriai, skaudžiai žeisdami, suartėdavo Norėjau papasakoti apie žmones, sugebėjusius per dvi okupacijas išlikti žmonėmis. Apie rizikavusius savo ir vaiku gyvybėmis, kad išgelbėtų tai, kas šioje žemėje svarbiausia – žmogų. Tad tokia nelengva ta santarvės kaina. Ne toks jau silpnas ir žmogus, sugebėjęs iškelti ją ant žmonijos sąžinės svarstyklių Veik visą gyvenimą gyvenau lietuvių teatru. Nepriklausomybės metais, prisilietęs prie litvakų meno, pabandžiau atskleisti tuos milžiniškus klodus platesnei visuomenei. Nežinoma tapo žinoma, atmintis – dabartimi. Siekiau atgaivinti politikos nutrauktą lietuvių ir žydų dialogą. Labiausiai žmonėms suprantama – meno kalba."

Markas Petuchauskas


  • Autorius: Markas Petuchauskas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955342403

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Santarvės kaina"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Santarvės kaina", Markas Petuchauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Markas Petuchauskas su knyga "Santarvės kaina" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Santarvės kaina" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Markas Petuchauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Santarvės kaina" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Santarvės kaina" perkama kartu