0

Santuokos vadovas

Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 11,79 €*
Sutaupote: 0.90 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Santuokos vadovas

  • Leidėjas: Gerosios naujienos centras
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9789986932536

2020-10-31 10.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Santuokos vadovas" aprašymas

Šioje knygoje "Santuokos vadovas" rasite begalę naudingų praktinių patarimų.

Ar įmanoma susituokus su vienu žmogumi nugyventi visą gyvenimą ir būti laimingam?
Kaip spręsti konfliktus?
Kaip atrasti arba atgaivinti intymumą lytiniuose santykiuose?

Nicky ir Sila Lee gyvena santuokoje jau daugiau kaip trisdešimt metų. Turi dukterį ir tris sūnus. Pora dirba Bromptono Švenčiausios Trejybės bažnyčioje Londone.
Santuokos, tėvystės ir motinystės temomis bei įvairiais šeimos gyvenimo klausimais jie jau yra konsultavę tūkstančius žmonių. Parengė „Knygą tėvams“ ir įvairius kursus: „Santuokos kursai“, „Pasirengimo santuokai kursai“, „Kursai tėvams“ ir „Kursai paauglių tėvams“.

Iš anglų kalbos vertė Rūta Rušinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Santuokos vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyčių tarpusavio santykiai

Nicky Lee, Sila Lee parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Santuokos vadovas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Santuokos vadovas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Santuokos vadovas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Santuokos vadovas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nicky Lee, Sila Lee tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Santuokos vadovas" perkama kartu