0

Santykių labirintai: kaip mes ieškome antrosios pusės ir kodėl likti kartu taip sunku

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 19,99 €
Knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (17%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Santykių labirintai: kaip mes ieškome antrosios pusės ir kodėl likti kartu taip sunku

  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786098153132

19.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Žinomas santykių ekspertas dalijasi patarimais, kaip rasti tinkamą jums partnerį ir išsaugoti su juo ilgalaikius santykius. Knygoje „Santykių labirintai: kaip mes ieškome antrosios pusės ir kodėl likti kartu taip sunku“ rasite patarimų, kurie padės susikalbėti – išgirsti ir būti išgirstam, bei susikurti stiprų tarpusavio ryšį.


Svajojate rasti tobulą gyvenimo partnerį? Tai visiškai natūralus, žmogiškas troškimas ir svajonė, kuri gali išsipildyti. Vis dėlto net labiausiai vienas kitam tinkami partneriai galiausiai užstringa prie neišspręstų konfliktų, o savybės, kurios žavėjo, pradeda erzinti  ir noro likti kartu vis mažėja. Tai priverčia megzti romanus, nesąmoningai kenkti santykiams ir bėgti nuo įsipareigojimų net nesuprantant priežasčių.


Knygoje „Santykių labirintai: kaip mes ieškome antrosios pusės ir kodėl likti kartu taip sunku“ žinomas santykių ekspertas ir New York Times bestselerių autorius dr. Harville Hendrix paaiškina, kaip sukurti ir puoselėti tarpusavio santykius, kupinus meilės, paramos ir pasitenkinimo. Ši knyga padėjo puoselėti meilę milijonams žmonių, ją naudojasi ne tik poros, bet ir profesionalūs porų santykių terapeutai.


Kaip susigrąžinti romantiką ir panaikinti negatyvumą santykiuose? Knygos „Santykių labirintai: kaip mes ieškome antrosios pusės ir kodėl likti kartu taip sunku“ autorius pataria:


-    Prisiminti, kodėl pasirinkote savo partnerį;

-    Atsisakyti kovos dėl įtakos, kuri apsunkina intymumo kūrimą;

-    Išmokti klausyti – iš tiesų klausyti – savo partnerio;

-    Daugiau drauge linksmintis ir juoktis;

-    Pradėti gydytis vaikystės patirtis, kuriant naujus elgesio modelius;

-    Tapti partneriui aistringu draugu;

-    Sutarti dėl bendros jūsų svajonių santykių vizijos.


Galite tapti pora, turinčia ypatingai stiprų ryšį. Knygoje „Santykių labirintai: kaip mes ieškome antrosios pusės ir kodėl likti kartu taip sunku“ sujungiama psichologija, elgesio mokslas, socialinė mokymosi teorija, Geštalto terapija ir neuromokslai. Autorius kalba paprastai ir siūlo nesunkiai įgyvendinamas užduotis bei patarimus, kurie padės susigrąžinti džiaugsmą, artumą ir patirti, kokie nuostabūs gali būti santykiai.„Hendrix suteikia daug įžvalgų, kaip partneriai gali padėti vienas kitam subręsti.“


Booklist


„Nežinau geresnio vadovo poroms, kurios nori iš tiesų brandžių santykių.“

M. Scott Peck, knygos „Nepramintu keliu“ autorius


Harville Hendrix (g. 1935 m.) – amerikiečių rašytojas, lektorius, santykių ekspertas. Jo knygos verčiamos į daugiau nei 50 kalbų, o jo sukurta Imago terapija praktikuojama maždaug 30 šalių. Drauge su žmona Helen LaKelly Hunt jie veda mokymus poroms, rašo knygas. Augina šešis vaikus.


Iš anglų kalbos vertė Jurgis Šečkus

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu